W Poznaniu powstało biuro, w którym króluje sklejka

Drewniana dykta i płyta MDF nie są drogie, ale to nie znaczy, że nie da się z nich stworzyć ciekawej kolekcji mebli. Zobaczcie biuro firmy MOOV, które zostało zaprojektowane przez architektów z Oyster.
.get_the_title().

Poznańskie studio projektowe Oyster podjęło się zadania zmienia charakteru przestrzeni biurowej firmy multimedialnej MOOV.

W tym celu architekci zaprojektowali specjalnie dla firmy kolekcję mebli, którą można swobodnie przenosić i rozbudowywać.

Twórcy musieli odróżnić stylistycznie od siebie dwie przestrzenie – biuro działu marketingu mieszczące się na parterze i dział kreatywny na piętrze.

Meble zostały stworzone z niedrogich materiałów – pomalowanej na biało płyty MDF oraz sklejki, czyli po prostu dykty złożonej z krzyżujących się cienkich warstw drewna.

Kolekcja składa się z biurek, stołów, szafek do przechowywania rzeczy i organizerów – wszystkie te elementy można ze sobą łączyć w różne konfiguracje. Pozwala to na dużą dowolność, jeśli chodzi o aranżację przestrzeni, która będzie się zmieniać wraz z potrzebami zespołu pracowników.

Źródło: Design Milk

DESIGN