Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

W wyjątkowym otoczeniu żyje się piękniej. Poznajcie markę Nenas i poczujcie egzotykę w swoim domu

Jeśli chcecie nadać swojemu otoczeniu nieco balijskiego, letniego klimatu, koniecznie sprawdźcie, co ma w swojej ofercie polska marka Nenas. Jej rzeczy są naprawdę wyjątkowe i wykonane zgodnie z fair trade.
.get_the_title().

Nenas w języku balijskim znaczy ananas. Pachnący latem, kojarzący się z wakacyjnym klimatem, tropikami i odległymi podróżami. Tak właśnie ma być postrzegana marka Nenas (www.nenastory.com) stworzona przez parę – Kasię i Tomka.

Nie bez powodu marka nosi taką samą nazwę, co egzotyczny owoc. Inspiracją była daleka, kilkumiesięczna podróż, którą odbyli właściciele.

Pokochali azjatycką kulturę, ale przede wszystkim poczuli, co to znaczy slow life i prawdziwa bliskość natury. Kasia z Tomkiem twierdzą, że obcując z przyrodą, możemy w końcu zwolnić tempo życia i zacząć cieszyć się z małych rzeczy. Całkowicie się z nimi zgadzamy! Miejska dżungla bywa męcząca, więc zdecydowanie lepiej urządzić sobie klimatyczną, bezpieczną dżunglę we własnym domu! Nenas wam w tym pomoże – dzięki akcesoriom marki wprowadzicie do swego domu odrobinę egzotyki i relaksującego spokoju.

źródło: nenas

Co znajdziemy w sklepie Nenas? Piękne przedmioty z duszą…od urokliwych rattanowych foteli w kształcie kwiatów, przez stoliki i ręcznie plecione dywany z trawy morskiej prosto z Bali, po oryginalne klosze, rattanowe lustra i akcesoria kuchenne.

źródło: nenas

Wyjątkowe są również torebki wykonane z trawy ATA, która występuje jedynie na rajskim Bali. Złocisty kolor zyskują przez wędzenie materiałów w kokosie i miodzie. Czad!

Każdy produkt w asortymencie Nenas jest unikatowy. Wytwarzają go małe, rodzinne firmy. Kasia i Tomek kierują się fair trade i cenią sobie pracę lokalnych rzemieślników, których traktują uczciwie i wspierają jak mogą. Produkty Nenas wykonane są z organicznych materiałów, dzięki czemu ich produkcja jest również przyjazna środowisku.

źródło: nenas

Kolory wszystkich ich kolekcji są stonowane i mają nawiązywać do kolorów ziemi i natury, dzięki czemu w ich otoczeniu poczujecie się zrelaksowani.

Teraz do wszystkich swoich produktów z kategorii kuchnia i torebki, Nenas dodaje bambusowe słomki. Świetny gest, który ma zachęcić do ekologicznego stylu życia.

Tekst: Marta Mankiewicz

DESIGN