Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Warsaw Home 2019. Co zobaczymy na tegorocznych targach?

Już w październiku w podwarszawskim Nadarzynie odbędzie się IV edycja targów designu Warsaw Home. W tym roku targom przyświeca hasło „Jestem”. Będziecie?
.get_the_title().

Tegoroczne targi designu Warsaw Home odbędą się w dniach 3-6 października w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą.

To już IV edycja targów, które każdego roku przyciągają do Nadarzyna zarówno profesjonalistów, jak i miłośników designu.

Po raz pierwszy równolegle do Warsaw Home odbędzie się także Warsaw Build – międzynarodowe targi budowlane i materiałów wykończeniowych, które skierowane są do architektów, inżynierów, firm budowlanych, deweloperów, dystrybutorów, inwestorów, przedstawicieli sektora badań i rozwoju. Warsaw Build to rozwinięcie obecnej dotychczas na targach strefy Interior Finish, która cieszyła się wśród profesjonalistów coraz większą popularnością.

fot. robert wilczyński

Hasło przewodnie tegorocznych targów Warsaw Home to „Jestem”.

Warsaw Home to przede wszystkim łączenie. Łączenie ludzi, biznesów i pokoleń. To również miejsce wymiany doświadczeń, pomysłów, wiedzy i kontaktów – mówi projektant graficzny Tomek Kuczma, który odpowiada za identyfikację wizualną Warsaw Home. Hasło „Jestem” ma prowokować do zadania sobie pytania: „kim jestem jako projektant, a kim jako producent?”, jednocześnie nakłaniając do wspólnotowego dialogu i świadomego podejścia do designu.

fot. robert wilczyński

Na tegorocznych targach Warsaw Home pojawi się wiele nazwisk znanych w branży i nie tylko – wśród nich Job Smeets, Gert Wingårdh, Luca Nichetto, Stefan Diez, Matteo Cibic, Michael Young, Christophe Pillet, Nelson Ruiz-Acal, Cate Högdahl, Matti Klenell i Marcus Fairs.

Jak zwykle możemy spodziewać się także wielu wystawców z dziedziny projektowania – organizatorzy zapewniają, że w tym roku na 120 tys. metrów kwadratowych Ptak Warsaw Expo zaprezentuje się ich aż 800. Wśród nich znajdą się zarówno polskie, jak i międzynarodowe filmy wnętrzarskie, a także projektanci, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w branży – efekty ich pracy będzie można oglądać w zupełnie nowej sekcji IDEAS. Śledźcie więc Warsaw Home na Facebooku
i Instagramie, zajrzyjcie na ich stronę internetową i stronę Warsaw Build, a także ich fanpage. I widzimy się w październiku w Nadarzynie!

Zdjęcia: materiały prasowe

DESIGN