Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Wasz kot to pewnie niezły artysta. Zasługuje więc na prawdziwie gwiazdorskie posłanie

David Bowie miał w swoim repertuarze piosenkę „Cat People”. Nie wiemy, czy koty nie uznałaby jej za kocią muzykę, ale posłania inspirowane Ziggym Stardustem mogą im się spodobać!
.get_the_title().

Jest duża szansa, że wasz kot przemówił już ludzkim głosem. Pewnie nie spodziewaliście się jednak, że pierwsze, co od niego usłyszycie, to pytanie: „Czemu tak długo ostatnio siedzicie w moim domu?!”. Nie oszukujmy się, koty to raczej indywidualiści, nie wyczekują, tak jak psy, na nasz powrót po pracy i podczas swoich długich drzemek nie śnią o swoich właścicielach. Nie mamy wątpliwości, że i tak was kochają, ale z dużym prawdopodobieństwem jeszcze bardziej kochają spać.

Jeśli chcecie, żeby nie robiły tego za każdym razem na waszym krześle do pracy lub – o zgrozo! – laptopie, to możecie im sprawić posłanie, które przy okazji będzie cieszyć oko właściciela.

Agnė Audėjienė stworzyła kolekcję filcowych domków dla kotów, które są wyrazem jej miłości nie tylko do tych zwierząt, ale też do jednej z największych ikon popkultury – Davida Bowiego.

Charakterystyczna, kolorowa błyskawica jest zresztą znakiem, który dobrze znają nie tylko zapaleni fani tego artysty.

Może więc nadać wyrazu każdemu wnętrzu potrzebującemu nowej, dobrej energii.

Posłania Ziggy Stardust mają kształt kociej głowy, co tylko dodaje im uroku. Przede wszystkim jednak są funkcjonalne – ciepłe, miękkie i lekkie.

A w takich miejscach koty lubią się zaszyć – zwłaszcza teraz, gdy mamy czas na to, żeby poświęcać im nadprogramową uwagę.

Oczywiście jest duże prawdopodobieństwo, że wasz pupil z większym entuzjazmem przyjmie karton, w którym przyszłoby zamówione posłanie. Jeśli jednak to was nie zniechęca, to te wyjątkowe domki znajdziecie tutaj.

Źródło zdjęć: AgnesFelt/Etsy.com
Tekst: KD

DESIGN