Wieża Jeżyce to nowe kreatywne centrum Poznania. Sprawdź, dlaczego warto tu zamieszkać!

W najmodniejszej dzielnicy miasta powstanie osiedle zaprojektowane z myślą o wszystkich, którzy szukają przestrzeni do wyrażania siebie. Właśnie rusza sprzedaż mieszkań!
.get_the_title().

Wieża Jeżyce, która powstanie przy ulicy Janickiego w Poznaniu, to najnowsza inwestycja Echo Investment.

Właśnie rusza sprzedaż mieszkań, które znajdziesz na stronie: echo-wieza.pl.

Na świetnie zaprojektowanym osiedlu znajdziesz wiele nowoczesnych udogodnień, które uprzyjemnią ci codzienność. Poznasz ludzi, którzy tak jak ty cenią kreatywność i artystyczny klimat, inteligentne rozwiązania oraz przestrzeń zaprojektowaną w taki sposób, aby żyć wygodniej. Wieża Jeżyce to osiedle otwarte – z ogólnodostępnym placem, przytulnymi kawiarenkami i restauracjami, zielonymi strefami do treningów i relaksu, elementami małej architektury i placem zabaw dla dzieci. Przyciągnie wszystkich, którzy chcą w pełni cieszyć się z uroków miejskiego życia i włączyć się w tworzenie kultury nowych Jeżyc. Pierwszym wkładem w nią będzie mural lokalnego artysty Jędrzeja Hoffmana, który niebawem pojawi się na ulicach Poznania. To pochwała jeżyckiego klimatu – kreatywnego, otwartego i łączącego stare z nowym.

Plac pod Wieżą będzie sercem osiedla, miejscem spotkań i wydarzeń artystycznych.

Charakterystyczna, podświetlana wieża stanowi główny punkt orientacyjny osiedla. To nic innego, jak znana Poznaniakom wieża ciśnień mieszcząca się na terenie byłej fabryki wodomierzy Apator, która teraz zyska drugie życie. Ale Plac pod Wieżą to nie tylko nawiązanie do historii – to również miejsce, które zainspiruje cię swoją kreatywną atmosferą. Artystyczne inicjatywy, wydarzenia kulturalne, spotkania, warsztaty i wystawy – możesz wziąć w nich udział albo je tutaj zorganizować.

Kolejną zaletą jest świetna lokalizacja w samym sercu Jeżyc, dzięki której osiedle funkcjonuje jak 15-minutowe miasto – wszystko, czego potrzebujesz jest w zasięgu krótkiego spaceru bądź jazdy rowerem.

W odległości 15 minut znajduje się Rynek Jeżycki z lokalnym bazarem, Park Sołacki, jezioro Rusałka, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza i Uniwersytet Medyczny, Kino Rialto, Teatr Nowy i Centrum Kultury Amarant. To również doskonała lokalizacja dla poruszających się po Poznaniu komunikacją miejską – do najbliższego przystanku są tylko 3 minuty, a podróż tramwajem do centrum miasta zajmuje tylko 20 minut.

Dla wygody mieszkańców osiedla deweloper przewidział także liczne udogodnienia w częściach wspólnych budynków oraz ich otoczeniu.

W ramach Echo Life Services zamontowanie zostanie bezdotykowe przywoływanie windy czy system automatycznego zwalniania zamków w miejscach, które zwykle były otwierane domofonem, takich jak furtki, drzwi czy wiaty śmietnikowe. Aby je odblokować, wystarczy podejść do czujnika ze smartfonem. Masz też pełną kontrolę nad tym, kto ma wstęp do budynku – dzięki aplikacji możesz nadawać dostępy znajomym, rodzinie, wynajmującym czy ekipie remontowej, a potem je odbierać. Nowoczesne rozwiązania gwarantują niesamowitą wygodę – już nie będziesz się zastanawiać, gdzie podziały się klucze do bramy. Poczujesz się komfortowo i zyskasz jeszcze więcej czasu dla siebie.

Inne udogodnienia to punkt odbioru przesyłek usytuowany tuż pod domem, stojaki na rowery i stacja ładowania do samochodów elektrycznych. W planach jest także park linearny, który zieloną aleją drzew połączy całe osiedle. Aby było bezpieczniej, części wspólne zostaną wyłączone z ruchu samochodowego.

Właśnie rusza pierwszy etap sprzedaży, w którym będzie dostępnych 100 mieszkań o powierzchniach od 25 mkw. do 121 mkw. Znajdziesz tu i kawalerkę dla singla, i przestronne mieszkanie dla dużej rodziny.

Każde z nich posiada własny balkon lub taras, dzięki czemu mieszkańcy zyskają prywatną przestrzeń do relaksu. Na ostatnich kondygnacjach lokale będą wyższe – aż 2,92 m. Wszystkie mieszkania na osiedlu bezpłatnie wyposażone będą w podstawową wersję Echo Smart – systemu do zarządzania inteligentnym domem, który możesz swobodnie rozbudowywać. W pełni rozwinięty zestaw umożliwia m.in. sterowanie oświetleniem, kontrolę temperatury, a także zarządzanie roletami, zamkami czy alarmem. Sterowanie odbywa się za pomocą komend głosowych lub z poziomu aplikacji na telefonie. Nie musisz martwić się też projektowaniem wnętrza. Możesz wybrać dopasowane do ciebie wykończenie ‘pod klucz’ i wprowadzić się na gotowe. Wygodnie, prawda?

Pierwszy etap sprzedaży mieszkań rusza już 7 czerwca 2021. Więcej informacji na temat inwestycji znajdziesz na stronie echo-wieza.pl.

Zdjęcia: materiały prasowe Echo Investment
Tekst: AB

DESIGN