Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Zainteresowała cię minimalistyczna kolekcja Black Red White? Zobacz, jak łatwo ją zamówić

Wprowadzając do oferty kolekcje mebli minimalistycznych marka Black Red White otworzyła się na zupełnie nową grupę klientów. Wielu z nich zapewne będzie chciało zamawiać meble marki przez internet. Nic prostszego.
.get_the_title().

Premiera kolekcji mebli minimalistycznych Black Red White narobiła sporo pozytywnego szumu wokół znanej polskiej marki. Nasz artykuł na jej temat zebrał ponad 240 polubień, a to tylko kropla w morzu pochwał, bo o kolekcji napisały dziesiątki tytułów wnętrzarskich, wywołując entuzjastyczne reakcje czytelników. Nie ma się co dziwić.

Przed rozpoczęciem pracy nad projektami, Black Red White zorganizowało szeroko zakrojone badania preferencji polskich konsumentów.

Firma przeprowadziła zarówno badania ilościowe, jak i jakościowe obejmujące ponad 100 wizyt w polskich domach oraz – co istotne – w salonach meblowych, dzięki czemu sprawdzono czego szukają klienci, co oglądają i o czym rozmawiają ze sprzedawcami. Zebrany w ten sposób materiał pozwolił BRW precyzyjnie określić potrzeby konsumentów i zaprojektować konkretne rozwiązania, które je zaspokajają.

Aż 47 proc. osób biorących udział w badaniach marki stwierdziło bowiem, że najlepiej czułoby się w mieszkaniu urządzonym w czystym stylu minimalistycznym.

Meble z czterech kolekcji minimalistycznych – Moko, Modai, Mitoda i Muro – zdecydowanie wyróżniają się w ofercie Black Red White i mogą przyciągnąć do salonów firmy zupełnie nowych klientów. Nie chodzi jednak o fanów zimnego, technologicznego designu, który bardziej kojarzy się z laboratorium niż z domem. Stylistyka nowej kolekcji wpisuje się w nurt minimalizmu, ale w ciepłym, subtelnym i 'udomowionym’ wydaniu.

Proste formy mebli o wyważonych proporcjach oraz spokojnej, stonowanej kolorystyce nadają wnętrzom lekkości i ułatwiają realizowanie własnych pomysłów aranżacyjnych poprzez dobieranie różnych dodatków.

Projektanci zadbali też o detale, np. kolor we wnętrzach zamykanych szafek czy widoczne elementy drewna, które tworzą naturalną atmosferę. Stylistyka to jednak nie wszystko, bo kolekcja jest pełna pomysłowych i praktycznych rozwiązań funkcjonalnych, o których więcej piszemy tutaj.

Moko
Modai
Muro
Mitoda

Meble z kolekcji minimalistycznych można zobaczyć i przetestować w specjalnie zaprojektowanych strefach w największych salonach Black Red White mieszczących się w Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Zabrzu, Będzinie, Chorzowie, Bydgoszczy, Gdańsku, Lublinie, Poznaniu i Krakowie. Zakup mebli z nowych kolekcji możliwy jest za pośrednictwem salonu sprzedaży oraz on-line, na stronie www.brw.com.pl.

W zależności od potrzeb, zakupione produkty można zamówić do najbliższego salonu z odbiorem osobistym lub bezpośrednio do domu.

Cały proces zakupów jest prosty i bardzo intuicyjny – płatność elektroniczna odbywa się za pośrednictwem popularnego systemu DotPay. Salon, który będzie finalizował transakcję wybieramy samodzielnie dzięki funkcji lokalizacji wyszukującej sklepy najbliższe miejsca zamieszkania kupującego, można więc wybrać najwygodniejszą dla siebie opcję.

Najlepiej jednak sprawdźcie sami, jak działa internetowy system zamawiania mebli Black Red White na www.brw.com.pl. Całą kolekcję mebli minimalistycznych można zobaczyć na stronie www.brw.com.pl/prostepiekno/.

DESIGN