Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Znamy nowe szczegóły dotyczące wspólnej kolekcji OFF WHITE i IKEA

Wspólna kolekcja OFF WHITE x IKEA nie daje spokoju każdemu, kto regularnie śledzi poczynania obu marek.
.get_the_title().

Virgil Abloh to ostatnio najbardziej rozchwytywane nazwisko w branży. W zeszłym roku został ogłoszony collab jego marki OFF WHITE z IKEA i jak do tej pory niewiele wiedzieliśmy o szczegółach tej dosyć nietypowej współpracy. Nadal nie została potwierdzona też data premiery kolekcji. W zamian za to jednak w sieci pojawiło się kilka zdjęć, pokazujących zajawkę produktów IKEA z metką OFF WHITE.

Pierwszy z nich pojawił się na Instagramie Virgila i jest to wzorzysty niebieski dywan z napisem „Keep OFF”. Dalej, na innych profilach, możemy zobaczyć kolejny, tym razem nieco większy dywan w kolorze intensywnej czerwieni z dużym napisem „Blue”. Jest też nowa wersja ikonicznej już FRAKTY, czyli niebieskiej torby na zakupy w Ikei.

Przedstawiciele IKEA przyznają, że wybór Virgila Abloha na współprojektanta był dla nich oczywisty. – Przyglądaliśmy się mu i byliśmy ciekawi jego pracy. Szczególnie zainteresowała nas jego kreatywna osobowość, brak granic w tworzeniu oraz szczególne wyczucie tego, czego dzisiaj potrzebują młodzi ludzie – komentują. Kolekcja OFF WHITE x IKEA skierowana ma być przede wszystkim do Millenialsów, którzy poszukują oryginalnych elementów do wykończenia swojego mieszkania.

Więcej szczegółów poznamy jednak 30 kwietnia, na kiedy to planowana jest transmisja na żywo z Virgilem, podczas której opowie o pracy nad limitowaną kolekcją OFF WHITE x IKEA.

MW

DESIGN