Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

10 trendów, które wciąż widzimy na polskich ulicach, choć już dawno stały się obciachowe

Oto 10 trendów, które wciąż cieszą się ogromną popularnością, mimo że już dawno powinny umrzeć.
.get_the_title().

Pewne trendy w modzie nie są wieczne i, podobnie jak produkty spożywcze, mają swój termin. Niektóre z nich, te najpowszechniej przyjęte, ostają się na ulicach zbyt długo. Piszemy o elementach stylówek, które w Polsce wciąż cieszą się popularnością, choć już dawno powinny umrzeć, bo w międzyczasie przerodziły się w obciach.

1. Spodnie marmurki (acid washed)

źródło: Cocomoda, Google.pl

Chcesz nadać świeży look jeansom? Radzimy odłożyć wybielacz z powrotem na półkę… Dziś łatwiej wybaczyć naprasowanki czy przetarcia niż takie połączenie odcieni. Marmurki były modne na początku lat 00., teraz pozwólmy im umrzeć w spokoju. Tyczy się to zarówno pań, jak i panów.

2. Płetwa na głowie

źródło: Halier

Ta fryzura to następca plerezy. Prawdopodobnie w ciągu ostatnich lat najczęściej wybierana opcja w salonach fryzjerskich. Czym się charakteryzuje? Wycięte boki i długa góra zaczesana na gładko do tyłu na pomadę, tworząca charakterystyczną „płetwę”.

3. Cameltoe

źródło: Twitter, Yahoo

Kiedy już decydujesz się na legginsy lub spodnie z elastycznego materiału, zwróć trzy razy uwagę na rozmiar. Sprawdź, czy nic się nie wcina z tyłu oraz z przodu. Nikt nie chce oglądać na ulicy twojej dokładnej anatomii.

4. Świecące rajstopy

źródło: samosia.pl

Jeśli chcesz zabłysnąć na imprezie, lepiej postaw na rozświetlacz niż na błyszczące rajstopy. Mamy 2017, więc wybór jest tak duży, że aż ciężko uwierzyć, że niektóre dziewczyny wciąż decydują się na ten najbardziej tandetny model.

5. Za krótkie szorty

źródło: LoveSaints ; Espy Experience

Ciepłe lato zawsze stoi pod znakiem szortów. Ale w momencie, kiedy twoja bielizna zasłania więcej, niż twoje spodnie, coś jest nie tak.

6. Ray Ban Wayfarer (kolorowy model)

Fakt, to kultowy model, jednak w pewnym momencie nastąpił jego przesyt. Najgorsze są jednak jego wersje w kolorze. Jadąc na Złote Piaski, czy też do innej obleganej wakacyjnej miejscówki, na 100 proc. traficie na kogoś, kto ma te okulary na sobie.

7. Obciachowe t-shirty

źródło: wiocha.pl

Na temat tego trendu można napisać rozprawkę. My wybraliśmy najgorszą trójkę: niedwuznaczne, tandetne teksty, patriotyczne motywy i świąteczne wzory.

8. Lower back tattoo

źródło: ThoughtfulTattoo

To całkiem sprytne. Niby nie robisz dziary w widocznym miejscu, ale masz pewność, że wszyscy zauważą twoje tribale, motylki i kwiatki za każdym razem, kiedy się pochylisz.

9. Buty New Balance

źródło: worldbox

Kiedyś niezwykle modne, dzisiaj hejtowane. Po wygranej Trumpa stały się symbolem prawicy (marka pogratulowała nowemu prezydentowi zwycięstwa). Dochodziło nawet do publicznego palenia tych butów. Lepiej dwa razy się zastanowić, zanim je włożycie.

10. Legginsy zamiast spodni

Wielokrotnie powiedziane, wciąż nie do końca zasłyszane. Legginsy nie zastąpią spodni! Jedyna sytuacja, w której jesteś usprawiedliwiona w tej kwestii, to siłownia lub poranny jogging. W innym wypadku, zainwestuj w spodnie.

FASHION