Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

5 najdziwniejszych trendów z Instagrama na stylizację brwi

Trendy w stylizacji brwi zmieniały się na przestrzeni lat - teraz są jednak bardziej odjechane niż kiedykolwiek wcześniej. Wybieramy dla was 5 najdziwniejszych propozycji.
.get_the_title().

Brwi to temat od wielu lat dyskusyjny – ich kształt zmieniał się przez lata tak samo jak style w modzie. Od cienkich, wyrysowanych niczym od szklanki brwi Marleny Dietrich, poprzez naturalnie wyglądające, promowane przez „New Look” Diora, aż po krzaczaste, z których znana jest Cara Delavigne.

Jednak, za sprawą Instagrama, blogerki i blogerzy urodowi zaczęli ścigać się w kreowaniu nieszablonowych trendów w stylizacji. Wybraliśmy dla was 5 najdziwniejszych, które stały się viralami w social media.

1. Fish tail brows

When he asks if you’re a good catch. #FishTailBrows ___________________ •Highlight/Contour: @FentyBeauty “Linen” & “Amber” •Setting Powder: Ben Nye “Banana” •Shadows: @ShopHudaBeauty @hudabeauty “Rose Gold Palette” •Glitter: @ShopVioletVoss “Snowflake” •Highlight: @MorpheBrushes @BretmanRock “Babe In Paradise” (Use code SADIASLAY for $ off) •Lashes: @LillyLashes “Miami” •Foundation: @TooFaced Born this Way in “Light Beige” •Brows: @AnastasiaBeverlyHills Dip Brow “Ebony” ___________________ #allmodernmakeup#urbandecay#benefit#tutorial#sadiaslayy#tartecosmetics#nyxcosmetics#toofaced#lauramercier#hairmakeupdiary#shophudabeauty#morphebabe#wakeupandmakeup #hudabeauty #anastasiabeverlyhills #makeupartist#fentybeauty#morphexbretman#babeinparadise#amrezy

Post udostępniony przez Sα∂ια (@sadiaslayy)

Zainspirowane rybim ogonem – wystylizowane w taki sposób, że ponad zwykłą końcówką brwi jest druga, skierowana ku górze.

2. Wavy brows

Jeden z bardziej absurdalnych trendów – „pofalowane” brwi.

3. Barcode/zebra stripes brows

Coś dla tych, którzy lubią przechodzić na pasach.

4. Feather brows

Ostrożnie z tymi piórami, bo można odlecieć.

5. Braided brows

Warkoczyki na głowie, warkoczyki na brodzie są w trendzie – czemu by nie zapleść warkoczyków na brwiach!

FASHION