Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

5 influencerów modowych, na których warto zwrócić uwagę w 2018 roku

Kogo warto obserwować na Instagramie w 2018 roku? Przedstawiamy 5 influencerów modowych, o których na pewno usłyszycie w najbliższym czasie.
.get_the_title().

Ostatnie lata w świecie mody zdominowane były przez wpływowych influencerów z Instagrama. Nic nie wskazuje na to, że w tym roku będzie inaczej. Przedstawiamy 5 postaci ze świata mody, na które warto zwrócić uwagę w 2018 roku.

1. Candela Pelizza

Pochodząca z Argentyny Candela przyjechała do Mediolanu w wieku 17 lat, aby wraz ze swoją siostrą bliźniaczką wziąć udział w sesji dla włoskiego Vogue’a. Następnie jej kariera nabrała tempa, a sama influencerka zaczęła podróżować po całym świecie. Aktualnie mieszka w Mediolanie z dwójką dzieci i mężem, a do grona jej najbliższych przyjaciół należy Chiara Ferragni („królowa-matka” influencerek modowych, autorka bloga The Blonde Salad, która niedawno współpracowała z polskim brandem Local Heroes).

2. Anwar Hadid

Pc bb girl @nicolaannepeltz

Post udostępniony przez Anwar Hadid (@anwarhadid)

Jeden z trojga złotego rodzeństwa Hadid. Jego siostry, Bella i Gigi, święcą od ponad roku triumfy nie tylko na okładkach i wybiegach, ale także na listach najbardziej wpływowych osób świata mody. Najmłodszy z rodzeństwa, 18-letni Anwar, dopiero rozpoczyna swoją przygodę z modelingiem. Nie przeszkodziło mu to wziąć udziału w kampanii Hugo Boss, Tommy Jeans czy Moschino.

3. Sabina Karlsson

#tuesday

Post udostępniony przez Sabina Karlsson (@thesabinakarlsson)

Sabina Karlsoon jest szwedzką modelką, która rozpoczęła karierę jako zaledwie 4-latka. W wieku 17 lat, kiedy agencje castingowe odrzucały ją ze względu na rozmiar, zaczęła pracę jako modelka plus-size, a także stała się aktywistką. Jej niezwykła osobowość w połączeniu z burzą rudych loków, pełnymi ustami i piegami zapewniła jej pracę dla marek takich jak H&M, Christian Siriano czy Chromat.

4. Hannah Donker

Please do

Post udostępniony przez #H A N N A H D O N K E R (@hannahdonker)

Odkryta przez Facebooka, 25-letnia Hannah po występie w teledysku The Weeknd, okrzyknięta została jego muzą. Jej twarz pojawiła się także na okładce Elle Canada oraz w kampanii Garnier. Donker wielokrotnie wspominała, że jej ulubionym hobby jest trenowanie… jogi twarzy.

5. Leyna Bloom

Pochodząca z Illinois modelka, niegdysiejsza baletnica. Jej pierwsze duże show to pokaz Chromat – wtedy okrzyknięto ją najlepszą modelką na wybiegu. W październiku została pierwszą kolorową transgenderową modelką na okładce Vogue India. Była również twarzą kampanii Fenty Beauty.

FASHION