Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

5 najlepszych stylówek Sereny Williams

Zbanowanie stroju Sereny Williams wywołuje kontrowersje na kilku polach. I chociaż jej „catsuit” był bez wątpienia jej najlepszym strojem zaprezentowanym do tej pory na korcie, Serena wielokrotnie pokazywała już, że tenis i moda to jej dwie największe pasje.
.get_the_title().

1. Jeansowa mini

Popsugar.com

Jeansowa minispódniczka na korcie to rzadki widok. A skoro coś jest nietypowe i stoi na granicy reguł ubioru, idealnie wpisuje się w styl i charakter najlepszej tenisistki świata. Podczas US Open w 2004 roku Serena zaprezentowała światu jeden ze swoich pierwszych niekonwencjonalnych strojów na korcie. Top z dżetami i jeansowa mini, która wynosi słowo „mini” na nowy poziom, były znakiem, że ta dziewczyna ma swój własny pogląd na sportowe zasady ubioru.

2. Biało-różowy kostium bohaterki

Popsugar.com

Trochę jak Czarodziejka z Księżyca, a trochę jak współczesna gladiatorka.

Serena wielokrotnie udowadniała, że róż jest kolorem, który zajmuje zaszczytne miejsce w jej palecie.

Podczas US Open w 2016 roku zaprezentowała jednak strój, który przykuł uwagę wszystkich. Podobnie jak jej fenomenalna gra przeciwko Johannie Larsson. Już wtedy różowe opaski na jej ramieniu pomagały jej w odpowiedniej cyrkulacji krwi.

3. Marynarka? Płaszcz? Czemu nie?

Stroje, które Serena nosi podczas rozgrzewki przed meczem, są nie mniej istotne od tych, które nosi na korcie. Tenis to elegancki sport, dlatego Williams rozgrzewa się w różowej marynarce albo w białym płaszczu, oczywiście ze znaczkiem Nike. Do tego chustka i zdobione kolczyki, bo dobre wrażenie przed grą też się liczy.

4. Czerwona rakieta

Popsugar.com

Serena to nie tylko najlepsza kobieca rakieta świata, ale też prawdziwa kobieta-petarda. Tak też prezentowała się podczas tegorocznego Western and Southern Open w ogniście czerwonej sukience.

Williams zawsze wygląda, jakby słowo „power” było jej drugim imieniem, ale w tym stroju zaprezentowała swoją moc w całej okazałości.

5. Powrót w wielkim stylu

Popsugar.com

Kilka dni po tym, jak jej strój wojowniczki Wakandy został zbanowany przez przedstawicieli French Open, Serena pokazała się w końcu w kostiumie zaprojektowanym dla niej przez Virgila Abloha. Spódniczka „tutu”, bluzka na jedno ramię i skórzana krótka, która dopełniała całą stylizację to ostateczny dowód na to, że Serena to królowa tenisowego kortu. I w grze, i w strojach, które już na stałe zapisały się w historii mody sportowej.

willing to design dresses for her for life.

Post udostępniony przez @ virgilabloh

Tekst: MW

FASHION