Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

5 refleksji po pokazie MISBHV

Piszemy o naszych wrażeniach z wczorajszego pokazu najnowszej kolekcji MISBHV.
.get_the_title().

Wczoraj wieczorem w Pałacu Kultury i Nauki odbyła się prezentacja najnowszej kolekcji MISBHV. Był to pierwszy pokaz organizowany przez markę w Warszawie. Polish Jazz, bo taki tytuł nosi kolekcja, to międzynarodowa moda z ukłonem w stronę polskiej tradycji. Jakie są nasze wrażenia? Sprawdźcie poniżej.

1. Kolekcja na poziomie HIGH

Większości ludzi ciężko byłoby się ubrać od stóp do głów w prezentowane outfity. Przypuszczalnie jednak każdy z was w tej kolekcji znajdzie coś dla siebie. Jeśli chodzi o kolorystykę, królują stonowane odcienie szarości, beżu, biel, czerń i najmodniejszy ostatnimi czasy kolor fluo. Kolekcja nie jest przegięta, czego trochę się obawialiśmy, dużo lepiej opisują ją słowa wyraźna i oryginalna. Nam wyjątkowo wpadły w oko białe ogrodniczki, fluo ramoneska i dodatki: botki i torby z monogramem w kratkę oraz sneakersy zaprojektowane w kolaboracji z Reebokiem, które chętnie widzielibyśmy w naszych szafach.

2. Przydługie intro

Prezentację kolekcji rozpoczął występ tancerzy w strojach ludowych i pokaz świateł. Pomysł super, ale naszym zdaniem nieco przydługo.

 

3. Fajni modele

RÓŻNORODNOŚĆ. To określenie idealnie opisuje dobór modeli: piękne dziewczyny, te charakterystyczne, wysokie, niższe. Androgeniczni modele i ci o klasycznej urodzie. Różne typy urody, kolory skóry, sylwetki – pokazywały, że kolekcja ma trafić do każdego i chyba jest na to spora szansa, bo owacje po pokazie były naprawdę głośne.

4. Dobra oprawa muzyczna

Dobór muzyki był na naprawdę dobrym poziomie. Elektro, trochę folku, techno. Mieszanka kosmiczna, ale siedziała idealnie w klimacie pokazu. Oddając charakter kolekcji, nadając tempo i dynamikę show.

 

5. Zagraniczni goście

Na żadnym z dotychczasowych pokazów polskich projektantów nie widzieliśmy tylu zagranicznych gwiazd istotnych dla branży fashion. W pierwszym rzędzie na pokazie mogliśmy zobaczyć m.in Site Abellan, Bloody Osirisa (stylista Travisa Scotta), stylistów i redaktorów zagranicznych magazynów modowych i livestylowych, wielu zagranicznych influencerów oraz nasze polskie gwiazdy: Rosława Szaybo, Wojtka Modzelewskiego, Joannę Kuchtę, Magdalenę Mielcarz, Joannę Horodyńską, Jessice Mercedes, Maffashion i sporo warszawskiej śmietanki towarzyskiej.

 

 

FASHION