5 najważniejszych trendów w obuwiu damskim, które musicie znać tej wiosny

Niektóre pozycje was zaskoczą!
.get_the_title().

Niejednokrotnie pisaliśmy o najbrzydszych butach , tym razem postanowiliśmy wybrać 5 najlepszych trendów w obuwiu damskim, które podbiją sezon wiosenny. Sprawdźcie nasz wybór poniżej:

1. Moda na plastik

trendów
Mayam Nassir Zaddeh

PCV przeżywa tej wiosny swój złoty okres. Plastikowy materiał pojawił się już w naszym artykule o torbie Maison Margiela. Trend na transparentne materiały jest równie silnie obecny w obuwnictwie. Pantofle, czółenka czy botki – wszystkie wyglądają ciekawiej w tej formie.

trendów
Topshop
trendów
Mytheresa

2. Western i country

trendów
Yoox

Styl kowbojski to jeden z najsilniejszych trendów na wiosnę 2018. Pojawiał się na wybiegach projektantów, do swojej oferty wprowadziły go również największe firmy odzieżowe. Jeśli chodzi o buty – oczywiście kowbojki. Haftowane zdobienia i frędzle to elementy, których warto szukać.

trendów
Union Boots
trendów
Prada

3. Pantofle na pasku

trendów
Creatures of Comfort

Klasyczne buty charakteryzujące styl kobiety pracującej na przełomie lat 80. i 90. Jeden z najbardziej znanych modeli z serialu „Seks w Wielkim Mieście”. Wyróżnia je cienki pasek idący od niskiego obcasa wokół kostki, często zapinany na malutką klamrę.

trendów
Tibi Simon
trendów
Yuul Yie

4. Do kwadratu

trendów
Suzanne Rae

W zeszłym sezonie modne były buty w szpic, w tym natomiast stawiamy na te zakończone kwadratowym noskiem. Model znany z lat 80. przez kilka dekad uważany był za faux pas. Teraz oficjalnie jest jednym z najgorętszych trendów.

trendów
Mari Giudicelli
trendów
By Far

5. Wiązane wokół kostki

trendów
W Concept

Tym, którzy chętniej sięgają po klasykę polecamy letnie pantofle wiązane wokół kostki. Delikatne sznurki lub rzemyki nadają stylizacji charakteru boho. Uwaga! Optycznie skracają długość nóg.

trendów
Free People
trendów
Giorgio Armani

Tekst: DS

FASHION