Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

57-letni sprzedawca warzyw ubrany od stóp do głów w Supreme podbija świat streetwearu

Lance Walsh, 57-letni sprzedawca na straganie w londyńskim Soho, to bohater Instagrama, którego obserwuje obecnie ponad 30 tys. osób. Wszystko za sprawą jego zaskakującej, streetwearowej stylówy.
.get_the_title().

Kim jest Lance Walsh, który ubrany od stóp do głów w ciuchy Supreme, coraz częściej pojawiają się w social media? To 57-letni mieszkaniec Londynu, sprzedawca na straganie z owocami, który znajduje się na Berwick Street w Soho. Jak się okazuje, Walsh prowadzi także swojego Instagrama (@dinneranddance), którego obserwuje ponad 30 tys. użytkowników. Jak zaczęła się jego kariera? Sprawę rozjaśnili w wywiadzie dla dazeddigital.com Milo Harley, właściciel kultowego sklepu z odzieżą Duke’s Cupboard, oraz fotograf życia ulicznego Ben Awin.

Razem z Nedem pracowaliśmy kiedyś na Berwick Street z Lancem, kiedy Duke’s Cupboard był jeszcze straganem – mówi Milo. – Czasem postowaliśmy u siebie na Instagramie zdjęcia z nim w roli głównej, ze względu na jego szalony styl, co zawsze spotykało się z pozytywnym odzewem. Wtedy Ned założył mu Instagrama i zaczęliśmy wrzucać za niego posty. Teraz Supreme robi mu zdjęcia, więc myślę, że to tylko kwestia czasu, aż się rozkręci.

Supereme jest aktualnie z najbardziej hype’owanych marek na Instagramie – nikogo nie dziwi więc, że mężczyzna w poważnym wieku ubrany w ciuchy tej marki budzi wiele ekscytacji.

Alpacino Scarface ❤️ / – @ben_awin

Post udostępniony przez Lance (@dinneranddance)

@aquascutum@suptalk@supreme#london#market#london#berwickstreet#headwear#fashion#

Post udostępniony przez Lance (@dinneranddance)

Spacerowałem ulicą i zobaczyłem Lance’a w koszulce Supreme, i po myślałem, że to zjawiskowe. Zrobiłem mu zdjęcie, wrzuciłem na Instagrama. Później fotografia została udostępniona przez większe konta. Teraz ja albo Milo robimy te zdjęcia i wrzucamy, od tamtego czasu zostaliśmy z Lancem kumplami – mówi Ben Awin.

Ludzie robili mi już zdjęcia, zanim zauważył mnie Ben; podchodzili z dzieciakami, dlatego, że „miałem rzeczy Supreme” na sobie – tłumaczy Lance.

57-letni sprzedawca

Zawsze byłem wkręcony w modę. Nosiłem jeansy Ferruci, płaszcze z norek i koronkowe koszulki w połączeniu z motocyklowymi kurtkami Belstaff. – mówi Lace. – Teraz dostaję inne ubrania od marek, ale nawet nie otwieram pudeł. Ubieram jedynie to, co mogę nosić na straganie na co dzień, co jest wytrzymałe i wodoodporne. Supreme jest pod tymi względem jest dla mnie bardzo komfortowe.

57-letni sprzedawca 57-letni sprzedawca

Źródło: dazeddigital.com

FASHION