Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Adidas Stan Smith jako wsuwane półbuty. Czy to próba wpisania się w koronawirusowy trend na komfort i wygodę?

Adidas ewidentnie stwierdził, że po dwóch miesiącach chodzenia głównie w kapciach, skarpetach lub na bosaka ludzie mogą zapomnieć, jak wiązać sznurówki.
.get_the_title().

Teoretycznie to jest ten moment, kiedy zimowe ubrania i obuwie można schować na dnie szafy i wyciągnąć garderobę wiosenno-letnią. W praktyce: wiosna w tym roku została odwołana, jeszcze zobaczymy jak będzie z latem.

Adidas chyba stwierdził, że warto zaproponować coś, co sprawdzi się idealnie nawet w przypadku tych klientów, będą wychodzić tylko ze śmieciami lub do najbliższego paczkomatu.

Kultowe buty Stan Smith są więc teraz dostępne w wersji slip on. Póki co pojawiły się w dwóch kolorach – musztardowym „Tribe Yellow” i białym „Cloud White”. Są monochromatyczne – podeszwy i szwy zachowują daną kolorystykę.

Charakterystyczny kształt i branding marki sprawiają, że od razy wiadomo, że mamy do czynienia z popularnym modelem Stan Smith Adidasa. Brak pięty jest też czymś, z czym projektanci i marki zdążyli już nas ostatnimi laty oswoić. Odkąd na wybiegu Gucci pojawiły się buty typu mules, czyli pantofle bez tylnej części, tego typu obuwie można było znaleźć na sklepowych półkach dość często.

Koszt pary to 279 złotych.

Są do kupienia tutaj.

Trzeba jednak przyznać, że wersja sportowa to inna para kaloszy.

Źródło zdjęć: Adidas.com
Tekst: KD

FASHION