Brand of the day: Flawless, czyli comfort clothing w wersji made in Poland

Kobiety na całym świecie pokochały trend, w którym to wygoda i wysokiej jakości materiały grają główną rolę. Wiosenna kolekcja marki Flawless.
.get_the_title().

To, co nosimy, wpływa na nasz komfort. Wybierając polskie, niszowe marki szyjące w Polsce, wspieramy rozwój rodzimej branży. Jeśli dodatkowo są to świetnie skrojone projekty w duchu rozwoju zrównoważonego, to wygrana jest podwójna. Tym razem przedstawiamy najnowszą kolekcję polskiej marki Flawless, która ma już ugruntowaną pozycję i spore grono wiernych fanów.

Wygodne dresy, bawełniane T-shirty czy dzianinowe sukienki – te ubrania od kilku sezonów rozgościły się w naszej garderobie i takie też projekty oferuje Flawless. Pandemia i home office wymusiły na społeczeństwie zmianę stylu życia, a co za tym idzie – pojawiła się potrzeba kompletowania wygodnej garderoby. Flawless prezentuje ubrania z najnowszej wiosennej kolekcji, które chcemy nosić.

Firmy produkujące comfort clothing zdobywają uznanie wśród świadomych konsumentów, a ich asortyment bazuje dziś na szerokiej gamie produktów – od dresów, przez T-shirty, aż po piżamy czy skarpetki. Dwa lata po wybuchu pandemii koronawirusa musimy przyznać, że pozostała z nami moda na wygodę.

Polska marka odzieżowa Flawless wpisuje się w trend tworzenia komfortowych ubrań i świadomej, zrównoważonej produkcji. Marka, której produkty kupimy zarówno online, jak i w butiku na Wilanowie, stawia na minimalistyczne ubrania, tworzone w duchu zrównoważonej mody. Flawless zabiera nas w świat kolekcji, które nie są tworzone na kartce papieru czy w programie graficznym. Tutaj główną rolę odgrywa funkcjonalność produktu, który ma nam służyć przez lata.

Projektowanie ubrań przychodzi nam bardzo naturalnie, bo tworzymy po prostu to, co same chcemy nosić – mówią nam Bogusia Krosnowska i Agnieszka Plewicka, właścicielki marki Flawless.

Zależy nam na tym, aby nasze ubrania dobrze się nosiło – dużą uwagę przykładamy do konstrukcji, nie tylko w rozmiarze S czy M. Chcemy poprawiać samopoczucie – stąd te ciepłe, stonowane, pastelowe kolory – dodają. – Numerem jeden pozostaje jednak naturalny materiał, z którego tworzymy produkt. To przede wszystkim nasza ukochana, niezwykle mięsista bawełna o wysokiej gramaturze. Klientki powracają do nas, bo wiedzą, że jakość produktu i dobra konstrukcja bezwzględnie pozostają u nas na pierwszym miejscu.

Flawless nie tylko projektuje i szyje ubrania w Polsce. Marka ściśle współpracuje również z producentami tkanin, z których szyje – dzięki temu ma realny wpływ na kolor, gramaturę czy wykończenie produktów. A wszystko po to, aby każdy produkt z metką Flawless zapewnił maksimum wygody i funkcjonalność na długie lata.

Więcej na www.flawless.pl

Zdjęcia: materiały prasowe

Preloader spinner
Print
Print Text
Zobacz więcej
Wybierz region
Facebook