Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Buffalo platform, buty znane z teledysków Spice Girls, wracają na półki!

Platformy z teledysków Spice Girls znów w trendzie – buty Buffalo platform oficjalnie powracają na sklepowe półki.
.get_the_title().

Ślad, który pozostawiły za sobą Spice Girls, to dziedzictwo, któremu nikt nie jest w stanie zaprzeczyć. Na fali nostalgii za latami 90. i powracającymi wraz z nią trendami, również styl kultowego girlsbandu trafił pod lupę. Szczególnie jeden element przykuł teraz uwagę fanów mody. Mowa o butach Buffalo na bardzo grubej platformie, które często mogliśmy obserwować w teledyskach dziewcząt.

buffalo

Fani tego modelu mają się z czego cieszyć – Buffalo oficjalnie powracają na półki w sklepach. Po serii kolaboracji z takimi markami jak Opening Ceremony, Comme des Garcons czy Junya Watanabe, w przyszłym tygodniu firma Buffalo London wypuści ponownie na świat klasyczne platformy. To pierwszy raz, kiedy będą dostępne w sprzedaży w całych Stanach.

buffalo

Dodatkiem do informacji o powrocie modelu jest sesja zdjęciowa, w której udział wzięły takie gwiazdy jak Ruby Aldrige czy Aleali May. Pokazuje ona w jaki sposób brand zmodernizował platformy tak, aby pasowały do 2018 roku i panującego stylu.
– Nasza firma została wprowadzona do szerokiego mainstreamu dzięki influencerom – w latach 90. były to Spice Girls, więc jesteśmy zachwyceni odnowieniem tego wydarzenia i wprowadzeniem go w dzisiejsze realia. – mówiła Alexandra Preusche, globalny dyrektor marketingu.

buffalo buffalo

FASHION