Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

CCC wkracza do świata gamingu. Game Garage Playoffs Tour już w najbliższy wtorek

Dołącz do jednego z wydarzeń, by znaleźć się w rzeczywistości pełnej przygód i emocji. Podejmij wyzwanie i zagraj na konsoli z topowymi influencerami! Pierwsze spotkanie już 16 sierpnia w Gdańsku.
.get_the_title().

Fascynujący świat gier czeka na wszystkich miłośników dobrej zabawy w salonach CCC, gdzie już wkrótce będzie się można przenieść do wirtualnej rzeczywistości już wkrótce będzie można przenieść się w salonach CCC.

W ramach kampanii Back To School CCC wyruszy w trasę po ośmiu miastach w Polsce i zaprosi do wspólnej rozrywki wszystkich miłośników esportu.

W emocjonujących spotkaniach, które odbędą w wybranych salonach CCC, zgromadzeni będą mieli szansę podjąć wyzwanie i zmierzyć się z największymi gwiazdami gamingu w Polsce. W kampanii Back To School po
hasłem Game Garage Playoffs wzięło udział troje popularnych influencerów: Smolasty, Kinga Sawczuk oraz topowy gracz Kaluch! Spotkajcie się z nimi podczas eventów w salonach CCC i spróbujcie swoich sił w emocjonującym pojedynku!

Już w najbliższy wtorek (16 sierpnia) o godzinie 16:00 w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku odbędzie się pierwsze ze spotkań z ramach akcji Game Garage Playoffs. W wyjątkowym spotkaniu wezmą udział gwiazdy kampanii: Smolasty oraz Kinga Sawczuk, a także gamer Junajted. Spotkajcie się z nimi i weźcie udział w wyjątkowych panelach dyskusyjnych. Na zgromadzonych Gości będą czekać interaktywne atrakcje i konkursy z nagrodami. To również wyjątkowa okazja, aby zagrać ze swoimi ulubionymi influencerami na konsoli.

Sprawdź, czy pokonasz Smolastego w Forza Horizon!

Save the date! Zapisz wydarzenie w kalendarzu i śledź profile CCC, by poznać więcej szczegółów. Do zobaczenia!

FASHION