Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Cheeky Monkey wraca z nową kolekcją kostiumów kąpielowych łączących elegancję i sportowy charakter

Kostiumy polskiej marki Cheeky Monkey stały się hitem w zeszłym roku. Tym razem będzie podobnie. To idealne połączenie elegancji i funkcjonalności. Stworzone dla surferki ceniącej minimalizm, ale z twistem, ekologię i piękne wzornictwo.
.get_the_title().

Co było inspiracją dla najnowszej kolekcji polskiej marki Cheeky Monkey znanej z pięknych i niezwykle dopasowanych kostiumów kąpielowych? – Dwa żywioły złączone w jeden, splątane ze sobą i wzajemnie się uzupełniające. Wulkany uśpione tylko z nazwy, pod twardą skorupą nieustannie zmieniające swój stan skupienia – tak opisują kolekcję 'Tierra Del Fuego’ (Ziemia Ognista), Magdalena i Katarzyna, założycielki marki, które tym razem zabierają nas w podróż nad skalisty wulkaniczny brzeg wulkanicznej, o który rytmicznie uderzają fale.

Tym razem ogień i ziemia grają główne role i stanowią inspirację dla ubrań stworzonych dla wody i wiatru.

Cheeky Monkey jest zadziorne, reprezentuje własny styl i nieco buntowniczą naturę właścicielek. Ich ubrania są lekko przeskalowane, łatwe w noszeniu, wykonane ze świetnych materiałów przyjaznych środowisku – dziewczyny używają wyłącznie tych organicznych i certyfikowanych najbardziej rygorystycznymi standardami w branży.

Kostiumy kąpielowe Cheeky Monkey były hitem ubiegłego sezonu, nic dziwnego, że i tym razem kolekcja jest pełna pięknych modeli. Obok znanej już SANTA ANY, pojawiły się dwa nowe modele – jednoczęściowa AURA i dwuczęściowy KHAMSIN. Wszystkie pięknie podkreślają atuty sylwetki. Poza elegancją i wysmakowaniem krojów projektantki Cheeky Monkey postawiły na funkcjonalność. Kostiumy nadają się nie tylko do plażowania –

Właścicielki marki, ich przyjaciółki oraz zadowolone klientki udowadniają, że stroje Cheeky Monkey doskonale sprawdzają się w sportach wodnych.

Kostiumy Cheeky Monkey powstają z pochodzącego z recyklingu nylonu premium. Pozyskuje się go między innymi z wyłowionych z oceanów sieci rybackich

Warto zwrócić uwagę na materiał, z którego zostały uszyte kostiumy, czyli pochodzący z recyklingu nylon premium, pozyskiwany między innymi z wyłowionych z oceanów sieci rybackich, dzięki czemu nie tylko wyglądamy obłędnie w wodzie i na plaży, ale przyczyniamy się do rozwoju mody zrównoważonej, czyli takiej, która pozostaje możliwie najbardziej neutralna dla środowiska.

Uzupełnieniem dla plażowych propozycji są znane z wcześniejszych kolekcji, krótkie szorty i oversize’owa koszula SHARKI oraz długie, proste i klasyczne spodnie wraz z kimonową koszulą TAKU. Uszyte z certyfikowanego TENCELUTM w jednym z najmodniejszych odcieni tego sezonu – pięknej, podkreślającej opaleniznę, zieleni.

Stworzone tak, aby można je było dowolnie ze sobą łączyć, w zależności od okazji czy upodobania. Nowości w kolekcji wiosna-lato domyka czarny, organiczny t-shirt SUN NO ROSES z motywem wakacyjnego i lekko zadziornego słońca. Idealna propozycja na wszystkie wiosenne i letnie wyjścia.

Cheeky Monkey jest dla miłośniczek beztroskich chwil, podróżniczek i dla kolekcjonerek miłych momentów w życiu.

Zdjęcia: Anna Zyskowska
Modelka: Wendy Ramassamy
Wizaż: Michał Karbowski

www.cheekymonkeywear.com
www.instagram.com/cheekymonkeywear

FASHION