Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Ciao Kendall! Włoska kampania Reserved

Można powiedzieć, że Włochy przeżywają właśnie swój renesans w modzie. Najlepszym tego dowodem jest najnowsza kampania Reserved z Kendall Jenner, jakiej jeszcze nie widzieliście.
.get_the_title().

Trzeba przyznać, że Reserved w ostatnich latach mocno przoduje wśród polskich marek, które prezentują się na bardzo międzynarodowym poziomie. Powodem tego są nie tylko coraz lepsze i ciekawsze kolekcje, ale również twarze kolejnych kampanii, które działają jak magnes, przynosząc Reserved sporą popularność w Polsce i za granicą.

Kiedy Kate Moss została twarzą kampanii Reserved, wszyscy przecierali oczy. Dzisiaj nikogo już nie dziwi Cindy Crawford czy Irina Shayk prezentująca ubrania z doskonale rozpoznawalną polską metką. W tym sezonie przyszła kolej na jedno z najgorętszych nazwisk show-biznesu, czyli Kendall Jenner. Najnowsza kampania Reserved to klimatyczne zdjęcia i filmy utrzymane w estetyce vintage i złotej ery włoskiego kina. Zresztą tytuł „Ciao Kendall” mówi sam za siebie.

Są bogate renesansowo-barokowe wnętrza, są kocie kreski na oczach, stylizowane fryzury i ubrania, których pragnie każda wielbicielka włoskiej mody retro.

Kendall w tej włoskiej roli odnalazła się znakomicie i w niczym nie przypomina amerykańskiej gwiazdy, którą kojarzymy z mocno kontrowersyjnego show o rodzinie Kardashian-Jenner.

Bravissimo Kendall, bravissimo Reserved!

Tekst: Malwa Wawrzynek
Zdjęcia: Reserved

FASHION