Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

WE ARE ALL COLLABORATORS – Levi’s® na festiwalach

Pobudź swoją kreatywność z marką Levi's na ulubionym festiwalu!
.get_the_title().

Festiwalowy sezon rozkręca się na dobre – już za chwilę największe wydarzenia muzyczne ściągną tłumy ludzi, którzy godzinami będą bawić się do ulubionej muzyki. Jeśli wybieracie się na Open’era lub Tauron Nowa Muzyka, będziecie mogli odwiedzić Levi’sa w specjalnej strefie co-creation lab, zabrać swoje ubrania z metką Levi’s® i stworzyć festiwalową kreację.

Muzyka i dżins idą w parze.

Tego lata Levi’s® ponownie zaprasza do świata festiwalowej customizacji, jednak tym razem każdy może zakasać rękawy i customizować swój denim wedle hasła „WE ARE ALL COLABORATORS”. Każdego dnia na festiwalach będą odbywać się warsztaty prowadzone przez rozmaitych artystów.

Na festiwalu Tauron będziecie mieli okazję spotkać się z Forinem i Barrakuz, natomiast z uczestnikami Open’era spotkają się Zulu Kuki, Gaba Hair, Forin oraz Gregor Gonsior.

Dla tych, którzy pragną jeszcze szybszego efektu, dostępna będzie strefa Tailor Master, gdzie metodą termodruku goście będą mogli samodzielnie stworzyć układankę z dostępnych liter, kształtów i kolorów i nanieść ją na dowolną część garderoby.

Ci z was, którzy cenią sobie samodzielność w działaniu, będą mieli możliwość personalizować swoje ubrania i korzystać ze strefy przez cały czas trwania festiwalu. Do ich dyspozycji będzie dwóch Tailor Masterów oraz dwoje wolontariuszy.

Jedyne, co jest potrzebne, aby uczestniczyć w warsztatach, to ubranie z metką Levi’s.

Customizować swoje kurtki będzie mogli za pomocą dekonstrukcji, patchworku, naszywek, lampasów, frędzli i masy innych gadżetów. Ponadto warto dać się ponieść wyobraźni, porwać na odrobinę szaleństwa, używając farb, brokatu, wycierając i postarzając ubrania papierem ściernym.

Dzięki takiemu ubraniu zrobionego metodą DIY z pewnością wyróżnicie się w tłumie festiwalowiczów i stworzycie genialną pamiątkę. Doskonałą zabawę i masę frajdy przy tworzeniu macie zagwarantowane w pakiecie!

Pakujcie więc swoje ubrania z metką Levi’s do toreb albo szperajcie po secondhandach – macie jeszcze trochę czasu! Do zobaczenia na miejscu!

FASHION