Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Czy Yeezy to naprawdę coś, czego potrzebują dzieci w Ugandzie?

Ugandyjski drop Yeezy ma być potwierdzeniem nowej polityki dystrybucyjnej Westa. Yeezy dla każdego. Bardziej racjonalne byłoby zapewnienie dzieciom środków na opiekę, żywność czy edukację. Ale buty też spoko, no i wiadomo, że dzieciaki wolą buty od Kanyego.
.get_the_title().

Kayne West podczas pobytu w Ugandzie rozdał ponad sto par nowiutkich Yeezy dzieciom z domu dziecka. Dzieciaki cieszyły się oczywiście z wizyty i nowych butów, co można zobaczyć na filmikach, ale my zastanawiamy się, czy faktycznie chcielibyśmy oglądać taką działalność charytatywną w wydaniu artysty.

West niewątpliwie chciał pokazać światu, że nie rzuca słów na wiatr – wcześniej zapowiadał, że Yeezy mają być dla każdego.

Faktycznie najnowszy drop modelu 350 V2 Triple White był tak duży, że nie trzeba było polować na nie na rynku wtórnym, gdzie ceny są zwykle niebotycznie wywindowane.

Raper pracuje obecnie w Afryce nad brzmieniem swojej nowej płyty „Yandhi”, która już dawno miała ukazać się na rynku. W międzyczasie spotkał się z prezydentem Ugandy, Yoverim Musevenim, sugerując mu, że kraj powinien być podobny do Parku Jurajskiego. Kanye, dlaczego? Aha, prezydent oczywiście również dostał świeżutkie Yeezy.

Photo by STRINGER/AFP/Getty Images)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Kanye West gives away Yeezys to kids in Uganda. : @kimkardashian

Post udostępniony przez COMPLEX (@complex)

 

FASHION