Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Darmowy e-book o ciuchach vintage. Jak o nie dbać i gdzie kupować?

Jak szukać ubrań vintage? Gdzie? Czy materiał ma znaczenie? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w darmowym e-booku WE ARE VINTYL.
.get_the_title().

Jesteśmy coraz bardziej świadomi tego, że branża odzieżowa ma wiele za uszami. Gigantyczne ilości odpadów, toksyczne chemikalia, mikroplastik, który ląduje w oceanach, a do tego większe emisje dwutlenku węgla niż… loty międzynarodowe i żegluga morska razem. A to tylko wierzchołek góry lodowej, bo oprócz tego są jeszcze choćby szwaczki pracujące za niewielkie pieniądze, a często też w zagrażających życiu warunkach. Części to nie wzrusza – wciąż kupują i wyrzucają tak samo dużo ubrań jak wcześniej.

Inni jednak szukają przyjaźniejszych dla naszej planety i bardziej etycznych alternatyw. Odpowiedzią może być drugi obieg.

Tylko jak się za to zabrać?

Myślicie czasem, że fajnie by było, gdyby ktoś zabrał wszystkie porady w jednym miejscu? Jeśli tak, to z pewnością ucieszy was informacja o darmowym e-booku, w którym znajdziecie multum przydatnych informacji. „Napisałam go po to, by jeszcze więcej osób dowiedziało się o drugim obiegu i spróbowało zmienić swoje nawyki zakupowe, a przy tym odkryło moc kreatywności w tworzeniu własnego stylu” – tłumaczy założycielka WE ARE VINTYL i twórczyni e-booka.

Co znajdziecie w środku? Wszystko, co trzeba, by zacząć swoją przygodę z ciuchami vintage – rady dotyczące poszukiwania najprawdziwszych perełek, informacje o materiałach (to, z czego zrobiona jest odzież naprawdę ma znaczenie!), a nawet adresy miejscówek, które warto odwiedzić. Uzbrojeni w tę wiedzę możecie się wybierać na łowy. Powodzenia.

Darmowy e-book znajdziecie tutaj.

Polecamy także instagramowe konto WE ARE VINTYL, na którym także znajdziecie wiele cennych rad na temat mody vintage.

Zdjęcie główne: WE ARE VINTYL Instagram
Tekst: NS

FASHION