Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Dla kobiet, dla mężczyzn, dla osób niebinarnych. Bielizna Gender Free by Etam to komfort bez koncepcji płci

Feel free! Gender Free by Etam to unikalna, urocza, bezpretensjonalna bielizna, która zachwyci każdego. Jest dedykowana zarówno kobietom, jak i mężczyznom oraz osobom o niebinarnej tożsamości płciowej. Brawo!
Free by Etam to bielizna, która nie jest definiowana przez płeć i wychodzi poza kategorię płci kulturowej. Jest stworzona dla niej, dla niego, dla nas wszystkich!

Gender Free by Team

Jaka powinna być bielizna? Przede wszystkim wygodna. Oczywiście są momenty, kiedy to nie jest najważniejsze i w ruch idą koronki, wycięcia i fiszbiny, ale jeśli chcesz się czuć wolny/wolna, to wybierasz wygodę. Taka właśnie jest kolekcja Gender Free by Etam, w której każdy może poczuć się swobodny i nieskrępowany – nie tylko przez materiał czy fason, ale też wolny od narzuconych z góry norm kulturowych, które ostatnio lubimy łamać.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Etam (@etam)

Moda poliseksualna to pójście o krok dalej niż ruch mody neutralnej płciowo, w którym chodzi o to, by być wolnym od płci. Poliseksualne ubrania są często typowo kobiece lub męskie – jednak tworzy się je z myślą, że wcale nie powinny być zarezerwowane wyłącznie dla tradycyjnie przypisywanych im płci. Ten trend najmocniej zaznaczył swoją obecność podczas tygodni mody na wiosnę/lato 2022.

W dzisiejszych czasach nie musimy definiować się płciowo przez ubrania. Zetki nie lubią być określane – one same chcą się określać, a stare normy średnio je interesują. Nie chcą być definiowane przez płeć, pracę, wybór studiów.

Hasło kampanii to 'Dla Niej. Dla Niego. Dla Nich. Dla wszystkich’. Hasło marki Etam to z kolei#feelFREE. Wolność wyboru, wolność jednostki, wolność decydowania o definicji samego siebie i wyrażania jej również poprzez bieliznę. To przesłanie skierowane jest do wszystkich, którzy nie chcą być ograniczani przez normy i nałożone schematy. W marcowej kampanii Gender Free by Etam po raz pierwszy pojawił się mężczyzna.

W kampanii wzięli udział twórcy, których charakteryzuje unikalny styl i którzy reprezentują różne oblicze pokolenia, wyróżniając się i stając się pionierami w grupie, do której należą. To osoby mające ogromną siłę przekazu i budujące wokół siebie stałe grono odbiorców podążających za ich wyczuciem stylu oraz szeroko rozumianym lifestylem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Michal Kot (@kotmichal_)

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez tycjana (@tycjana)

Umorfil, materiał, z którego stworzona jest bielizna, powstaje z bionicznych włókien wykonanych z kolagenu pochodzącego z rybich łusek. Ma nawilżające i termoregulacyjne właściwości.

Co znajdziemy w kolekcji?

W kolekcji Gender Free by Etam znalazły się wygodne majtki, bokserki, szorty, topy, kostiumy jednoczęściowe. Można je swobodnie łączyć, tworząc unikalny styl. Wszystko utrzymane jest w łagodnej kolorystyce: w bieli, przydymionym różu oraz granatowym, wręcz atramentowym kolorze. Ciało otulają neutralne fasony oraz elastyczny i miękki jak jedwab materiał.

Etam zastosowało w tej kolekcji innowacyjny materiał. Umorfil powstaje z bionicznych włókien wykonanych z kolagenu pochodzącego z rybich łusek. Poza tym, że jest delikatny dla skóry i miły w dotyku, jego głównymi zaletami są nawilżające oraz termoregulacyjne właściwości.

Kolekcję Gender Free by Etam znajdziecie tutaj.

Źródło zdjęć: materiały prasowe

FASHION