Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

’Dotykając ciała dotyka myśli’ – najnowsza kolekcja biżuterii Anny Samków napełnia energią na cały rok

Słoneczne talizmany, sygnety i kolczyki. Najnowsza kolekcja biżuterii artystycznej Anny Samków ponownie zbliża nas do natury, napełniając swoją ognistą energią nie tylko w gorące dni
Słońce to symbol płodności i dawania życia, wiąże się z optymizmem, szczęściem i radością. W rękach alchemika zamienia się w złoto. Jako ognista kula ma w sobie atrybuty ognia jest symbolem męskiej energii.

Słońce dotyka myśli, dotykając ciała. Czujesz je na sobie, nawet gdy masz zamknięte oczy. Ogrzewa cię i napełnia energią. Tęsknisz za nim w zimowe wieczory i pochmurne dni. Pojawiło się na niebie miliardy lat temu, wyznacza cykle, odmierza czas, dzieli i łączy dzień z nocą, pokazuje światło i cień. Rozświetla mrok nocy i zwiastuje nowy początek. Nadaje sens życiu, dodaje siły i odwagi, daje radość.

Zaprezentowana pierwszego dnia lata kolekcja 'Dotykając ciała dotyka myśli’ marki Anna Samkow to kolejne wyjątkowe projekty artystki, która przyzwyczaiła nas już do tego, że jej biżuteria jest inna niż wszystkie. Projektantka, która należy do Związku Artystów Polskiej Sztuki Użytkowej, swoją markę tworzy z myślą o osobach ceniących sobie sztukę, oryginalność i przede wszystkim najwyższą jakość. Biżuteria, którą znajdziecie w jej portfolio, to nie są zwyczajne ozdoby – to talizmany, które będą wam towarzyszyć na co dzień, uwalniając energię i siłę, którą w sobie nosicie.

Anna Samków nieprzypadkowo wybrała dzień, w którym Słońce jest widoczne najdłużej na niebie, by podzielić się ze światem najnowszymi projektami. Pierwsze skrzypce gra w nich bowiem Słońce – symbol płodności i dawania życia, wiążące się z optymizmem, szczęściem i radością. W kolekcji znajdziecie niezwykłe sygnety, naszyjniki, chokery i kolczyki – na wszystkich z nich widnieje symbol bohatera całej kolekcji, czyli Słońca. Wszystkie wykonane są także z najlepszej jakości materiałów: srebra próby 925 oraz szlachetnych kruszców. Niekiedy elementy są także zatopione w żywicy, co wygląda niezwykle oryginalnie.

Banner Image
Banner Image
Banner Image
Banner Image
Talizmany pomagające w afirmacji szczęścia będą dzielić się z kupującymi mocą Słońca przez cały rok.

Jak zwykle w przypadku kolekcji marki Anna Samkow kluczową rolę odgrywa nie tylko kunszt projektantki i wysoka jakość zastosowanych materiałów, ale również przebogata symbolika. Nieregularne kształty i struktura biżuterii dają poczucie bliskości z naturą. Z kolei różne formy Słońca, które znajdziecie na sygnetach, naszyjnikach, chokerach oraz kolczykach, mają za zadanie przekazywać radosną i pełną życia energię i to nie tylko w gorące dni.

Prezentacji nowej kolekcji marki Anna Samkow towarzyszy sesja fotograficzna. Artystka zaprosiła do prezentacji nowego projektu kobiety, które na co dzień nie zajmują się modelingiem. W ten sposób chciała pokazać, że świat mody coraz szerzej otwiera swoje drzwi, stawiając mniej ograniczeń oraz stając się bardziej dostępnym i zróżnicowanym.

Kadry okazujące kolekcję stworzyła Natalia Miedziak-Skonieczna, prezentując przy tym w lekkiej i subtelnej formie obraz ludzkiego ciała w połączeniu z naturą. Zdjęcia w ciepły i promienisty sposób ukazały zawartą w talizmanach moc Słońca, która jest tak blisko człowieka.

Kolekcja 'Dotykając ciała dotyka myśli’ jest dostępna na stronie www.annasamkow.com oraz stacjonarnie w showroomie w Warszawie przy ulicy Bagatela 10/26 klatka C.

FASHION