Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Dużo dobrych rzeczy, czyli Varsovie Magazine

Słyszeliście już o Varsovie Magazine? Jeśli nie, to najwyższy czas go poznać.
.get_the_title().

Bezpłatny magazyn online powstał w 2018 roku z zamiłowania do mody, ilustracji, fotografii i tego, co miłe dla oka. Wszystko to znajdziecie w drugim już numerze, Winter Issue, który tak jak poprzedni, promuje młodych i niezależnych artystów.

Wśród nich zobaczycie przede wszystkim polskie nazwiska, ale magazyn publikuje to, co jest po prostu dobre, bez względu na pochodzenie autora projektu.

Sesja fruitful by Marta Surovy

Co znajdziecie w najnowszym numerze Varsovie Magazine? Publikacje ilustratorów i klimatyczne sesje zdjęciowe, wśród których zauważalny jest szeroki przekrój aktualnych tendencji i autorskich eksperymentów z kadrami.

Każda sesja różni się nie tylko tematyką, ale przede wszystkim klimatem, ujęciami, estetyką i odmiennym podejściem do tematu fotografii.

Jedne zapadają w pamięć, inne nie pozostają w głowie na dłużej. Jednak bez wątpienia każda z sesji jest przykładem pasji i artystycznej chęci ekspresji.

Ola Kowal & Tycjana Acquasanta/ fot. Kasia Mikołowicz

Varsovie Magazine dzieli się na cztery działy: Photographer Spotlight (portfolio wybranego znanego fotografa), Illustrator Spotlight (dział poświęcony ilustratorom), Fresh Spotlight (przegląd portfolio wybranego młodego fotografa) oraz Mobile Spotlight (dział fotografii mobilnej, czyli zdjęcia wykonane za pomocą telefonu komórkowego). W najnowszym numerze Varsovie Magazine zdecydowanie warto zatrzymać się między innymi przy ilustracjach Anny Augustynowicz.

Ania Augustynowicz
Ania Augustyowicz
Ania Augustynowicz

W najbliższej przyszłości planowana jest drukowana wersja magazynu, który jest doskonałym miejscem dla młodych artystów, pragnących zaprezentować swoje prace szerszej publiczności. Polecamy!

Tekst: Malwa Wawrzynek
Zdjęcia: Varsovie Magazine Winter Issue

FASHION