Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Dzieciństwo Millenialsów na koszulkach

Pulp Fiction, Jurassic Park czy E.T. – co kojarzy wam się z dzieciństwem, na czym wyrośliście? Koszulki z kolekcji Retro Movies to nie tylko wyraz nostalgii, ale też gotowy watchlist w sam raz na wakacyjne wieczory.
.get_the_title().

Koszulki z motywami z ulubionych filmów z lat 80. i 90. sprawiły, że aż się nam łezka w oku zakręciła. Pewnie większość z was wie, co to Pokemony, ale o Gremlinach (1984 rok) już nie wszyscy słyszeli. Warto więc odświeżyć pamięć lub nadrobić zaległości popkulturowe. Dzieciaki lat 80. oglądały te przeurocze stworzenia zmieniające się w przerażające stwory w kinach podczas wycieczek szkolnych. Dziś to nie do pomyślenia, żeby z uczniami z 4 klasy ktoś poszedł na horror, ale wtedy nikt nie przejmował się za bardzo ich dysleksją, problemami z integracją sensoryczną czy delikatną psychiką… a lekka trauma co poniektórym została.

Kiedyś każda nastolatka marzyła o fryzurze na Umę Thurman z „Pulp Fiction” (1994 rok), a tekst „I love you honey bunny” po obejrzeniu sceny otwierającej kultowy film Tarantino miał nieco inny wydźwięk.

Marka Bershka wypuściła kolekcję koszulek Retro Movies, w której znajdziecie klasyki lat 80. i 90. i właściwie gotowy watchlist w sam raz na letnie leniwe popołudnia. W programie „Pulp Fiction”, „Jurassic Park”, „E.T.”, „Dirty Dancing” i „Gremliny”.

Tekst: MJ

FASHION