Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Emily Ratajkowski w bieliźnie zachęca kobiety do bycia sobą, obrzucając się… makaronem

Przekaz tegorocznego Advent Calendar, znanego z sesji seksownych modelek, tym razem zaskakuje. Promuje go hasztag #Staystrong i Emily Ratajkowski. Za wszystkim rzekomo kryje się idea, która ma zachęcać kobiety do pozostawania sobą, na własnych warunkach.
.get_the_title().

Advent Calendar to doroczna seria produkowana przez magazyn „Love”. Możemy w niej zwykle zobaczyć najseksowniejsze modelki świata pozujące w bieliźnie. Po prostu. Przekaz tej edycji jest jednak całkowicie inny niż można by przypuszczać. #Staystrong to oficjalny hasztag i nazwa serii na 2017 rok, który ma zachęcać kobiety do bycia sobą, bez oglądania się na standardy. Katie Grand, główna stylistka i redaktor naczelna magazynu, mówi, że inspirację znalazła w popularnej wśród modelek siłowni Dogpound. Zaskoczył ją widok wszystkich pięknych i podziwianych twarzy. Zobaczyło coś zupełnie innego niż znamy ze zdjęć i filmów. Dlatego zdecydowała, że kobiety powinny nie wstydzić się swojego prawdziwego „ja”.

Serię zrealizowano z przepychem, ale jest zabawna. Jest wszystkim tym, co kochamy w kobietach, które pozostają sobą, na swoich własnych warunkach – mówi Grand.

Co zaskakujące, kalendarz promuje film z popularną 26-letnią modelką Emily Ratajkowski, na którym ta je… spaghetti. Ciemnowłosa piękność ubrana w seksowną bieliznę obrzuca się górą tłustego makaronu. Obraz niechlujnie jedzącej Ratajkowski ma symbolizować odzyskanie własnego sex appealu. – Kwestia, która nigdy nie została rozwiązana, to jak zjeść spaghetti z klasą – słyszymy w filmiku.

Brzmi to wszystko kuriozalnie? Nie da się ukryć. Wideo możecie zobaczyć poniżej.

FASHION