Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Fabiola – polskie torebki krojone z pasją i szyte z sercem

Marka została założona przez projektanta Krystiana Grzeszczaka. Wyróżnia się nietuzinkowym designem oraz nowoczesnym połączeniem klasycznych elementów.
.get_the_title().

Marka Fabiola znana jest z projektowania i produkcji wysokiej jakości damskich torebek. Jej założyciel, Krystian Grzeszczak, który zajmuje się projektowaniem od ponad 20 lat, zdecydował się na studiowanie Wzornictwa na Wydziale Artystycznym w Poznaniu, co stało się punktem zwrotnym w jego karierze.

Jego pierwszym projektem był model torebki o nazwie Fabioletka, który spotkał się z uznaniem i przyniósł mu sukces.

Od tego momentu marka Fabiola rozwija się i oferuje różnorodne modele torebek, które pokochały nie tylko Polki.

Nie sądziłem, że kiedykolwiek zajmę się projektowaniem damskich torebek, ale gdy otrzymałem takie zadanie na zaliczenie jednego z przedmiotów, potraktowałem je jako inspirujące wyzwanie. Stworzona torebka – Fabioletka – nie dość, że przyniosła mi zaliczenie egzaminu na piątkę, to jeszcze spotkała się z wielkim uznaniem otaczających mnie Pań. Naturalną konsekwencją stało się zaprojektowanie kolejnych modeli. I znowu sukces! Od tego momentu projektowanie stało się dla mnie nie tylko rzemiosłem i świetną zabawą – stało się całym życiem, dniem powszednim. Tworząc coraz to nowe modele torebek w mojej własnej pracowni, otoczony krawieckimi akcesoriami – najwyższej jakości skórami, wielobarwnymi materiałami, szlachetnymi dodatkami – czuję się jak ryba w wodzie – mówi Krzysztof.

Marka odważnie wkracza w świat mody i designu.

Od samego początku ogromną wagę przywiązuje do unikatowych projektów, szlachetnych materiałów i precyzji wykonania. W swojej ofercie posiada sześćdziesiąt modeli damskich torebek, wszystkie są szyte ręcznie. Fabiola kładzie duży nacisk na połączenie designu i jakości wykonania z codzienną użytecznością. Torebki nie są tworzone w hurtowych ilościach – każda z nich powstaje na konkretne zamówienie, przy użyciu wyselekcjonowanych skór najwyższej jakości i trwałych okuć oraz zapięć, które nie niszczą się po kilku dniach noszenia. Na stronie internetowej marki dostępny jest konfigurator, który umożliwia klientom samodzielne decydowanie o kolorze, fakturze i dodatkach ich wymarzonej torebki. Istnieje również możliwość personalizacji torebki poprzez tłoczenie w skórze, co sprawia, że każda torebka jest unikalna i wyjątkowa.

Czas realizacji zamówień może być nieco dłuższy niż w przypadku zwykłych sklepów. Torebki nie są produkowane hurtowo i nie są magazynowane. Każda powstaje na konkretne zamówienie, co gwarantuje indywidualne podejście do klienta i wysoką jakość wykonania. Dzięki temu torebki od Fabiola nie staną się nie tylko modnym dodatkiem na sezon, ale będą obecne w damskich stylizacjach na stałe.

Więcej znajdziecie na ich stronie www.torebki-fabiola.pl.

FASHION