Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Filmowe inspiracje, lata 80. i genialne torebki, czyli najnowsza kolekcja Ani Kuczyńskiej

Najnowsza kolekcja Ani Kuczyńskiej inspirowana jest nastrojem włoskich i francuskich filmów z lat osiemdziesiątych. Zaprojektowana w duchu Retro Wave jest opowieścią o wolności i manifestowaniu osobowości poprzez strój.
.get_the_title().

Piękne kroje i fantastyczne torebki. Elegancka, charakterystyczna dla Ani czerń i intensywna purpura papieska. Muza: francuska aktorka Isabelle Adjani. Zaprojektowana w duchu Retro Wave kolekcja Mia – Moja inspirowana jest nastrojem włoskich i francuskich filmów z lat osiemdziesiątych.

To opowieść o wolności i manifestowaniu osobowości poprzez strój.

W skład kolekcji wchodzą miękkie, strukturalne płaszcze, peleryny, a także wełniane i jedwabne spódnice podkreślające talię. Bluzki z rozbudowanymi ramionami i wąsko zakończonymi rękawami, geometryczne karczki i kryte zapięcia nadają sylwetce lekkiego i szykownego charakteru.

Ubrania uszyte z hiszpańskiej koronki są niezwykle kobiece. Marszczone i drapowane detale tworzą harmonijną całość uzupełnioną o linię denimu w kolorach notte, americano i bianco. W kolekcji znajdziemy też garbowane roślinnie skórzane paski i portfele, torby Simpatica i Amica, a także ręcznie robione i produkowane we Włoszech sztyblety.

Marka odchodzi od typowych sezonów, dystansuje się do produkcji masowej na rzecz ponadczasowych i wysokogatunkowych klasyków.

Nowa kolekcja to także fantastyczne torebki.

Zdjęcia: materiały prasowe

FASHION