Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Future Dust, czyli zrównoważona moda w instagramowej pigułce

Szukasz nowej modowej marki produkującej w duchu eko? Zajrzyj na @future_dust, gdzie wyselekcjonowane ekologiczne brandy podawane są na tacy.
.get_the_title().

Trend na modę zrównoważoną niesie ze sobą sporo zagrożeń. Największym z nich są marki, które za słowem sustainable ukrywają nie do końca ekologiczne rozwiązania produkcyjne.

Instagramowe konto Future Dust to miejsce, gdzie znajdziecie sporo informacji o naprawdę ekologicznych markach z sektora mody.

Future Dust powstało jako odpowiedź na wysyp nierzadko sprzecznych informacji o tym, która praktyka czy materiał należy do zrównoważonego rozwiązania, a które nie do końca spełniają oczekiwania klientów. To instagramowe konto to zbiór marek odzieżowych i poszczególnych elementów garderoby, które zostały wyprodukowane w duchu mody zrównoważonej. Znajdziecie na nim zagraniczne marki, o których zapewne jeszcze nigdy nie słyszeliście, a które przywiązują naprawdę sporą uwagę do każdego etapu cyklu produkcyjnego.

Oprócz przeglądu ekologicznych marek odzieżowych, na koncie Future Dust znajdują się informacje o poszczególnych materiałach i technikach produkcji, które przyczyniają się do polepszenia kondycji środowiska.

Tym sposobem Future Dust staje się miniencyklopedią odpowiedzialnej mody, która nie tylko promuje poszczególne brandy, ale też edukuje swoich odbiorców. Zdecydowanie warto dodać do obserwowanych.

Tekst: Malwa Wawrzynek

FASHION