Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Gigi Hadid x Reebok, czyli kobieca odsłona streetwear’u z nutką nostalgii

Gigi Hadid, streetwear i lata 90 to gotowy przepis na sukces. Wszystkie elementy połączył ze sobą Reebok, który na nowy sezon składa nam sportowe propozycje nie do odrzucenia.
.get_the_title().

Gigi Hadid to bez wątpienia jedno z najgorętszych nazwisk w modzie. Modelka od kilku sezonów podbija najważniejsze wybiegi w branży, a razem ze swoją siostrą, Bellą Hadid, tworzą duet, który jest łakomym kąskiem dla każdej modowej marki. Zanim jednak Hadid została modelką uprawiała wyczynową jazdę konną i była kapitanem szkolnej drużyny siatkówki. Sportowe doświadczenie, ducha walki i energię płynącą z aktywności zawarła w projektach Reebok x Gigi Hadid oraz w promującej kolekcję kampanii.

Projekty inspirowane są latami 90, czyli dekadą, która obecnie przeżywa swój wielki renesans w ulicznych oraz wybiegowych trendach.

Reebokowi znacznie bliżej na ulicę, dlatego w kolekcji znalazły się wygodne dresowe spodnie, bluzy zapinane pod szyję oraz sportowe biustonosze na jedno ramię.

Dopełnieniem całej stylówki jest nowy model buta, DMX 2k Zip, który wyróżnia się oryginalną konstrukcją z zamkiem błyskawicznym jako główny element designu.

Nie bez znaczenia jest również kolorystyka kolekcji, która ma odzwierciedlać miłość Gigi do natury. Stąd też kolory pustyni, czyli ciepłe brązy, ale też błękit, kremowa biel oraz brudny róż, który zawsze świetnie się sprawdza w kobiecych projektach.

Uwagę zwraca również nietypowy look book kolekcji, który przypomina obecnie bardzo popularne kolaże, tworzone przez grafików i ilustratorów. Zaburzenie płaszczyzny oraz zabawa pionami i poziomami daje oryginalny i unikalny efekt, który możemy podziwiać na zdjęciach promujących kolekcję.

Zdjęcia: Reebok materiały prasowe

FASHION