Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Gwiazda Stranger Things w ubraniach polskiej marki na ulicach Los Angeles

Finn Wolfhard, młoda Gwiazda Hollywood, ponownie przyłapany w Los Angeles w ubraniach polskiej marki Sprandi!
.get_the_title().

Angażowanie znanych gwiazd Hollywood w kampanie polskich marek to już nie nowość, ale nie zawsze efekt jest super i nie można oczekiwać wielkiego zaangażowania. CCC udało się wstrzelić z fajną kampanią i postawić na odpowiedni dobór gwiazd. Mamy więc opcję win-win i zachwyconych fanów gwiazdy, którzy rozpływają się nad tym, jak fajnie wygląda w filmikach towarzyszących kampanii. Mówimy tu o młodziutkim aktorze Finnie Wolfhardzie, znanym ze 'Stranger Things’, który jakiś czas temu wystąpił w kampanii polskiej marki Sprandi. Finn nie tylko nie musi się wstydzić efektów, ale wręcz może się nimi chwalić, bo trzeba przyznać, że wygląda całkiem uroczo.

Co nosi Finn? Wygodny zestaw w stylu athleisure, a do tego wygodne buty – wszystko z kolekcji marki Sprandi.

Nic dziwnego, że Finn udostępnił kampanię CCC w swoich social mediach i w kilka godzin zgarnął ponad 1 300 000 lajków. W ostatnim czasie został też przyłapany w total looku Sprandi na ulicach Los Angeles.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Finn Wolfhard (@finnwolfhardofficial)

Finn dodatkowo pokazał relacje z planu kampanii i zdjęcia z Amber Valettą i kultowym aktorem z 'Twin Peaks’ – Kylem MacLachlanem. Widać, że idol młodego pokolenia utożsamia się z marką Sprandi.

FASHION