Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Gwiazdy 'Stranger Things’ i 'Twin Peaks’ w kampanii polskiej marki Sprandi

Finn Wolfhard, Kyle MacLachlan i Amber Valletta w najnowszej kampanii Sprandi przekonują, że musimy zadbać o równowagę psychiczną w niepewnych czasach. Hasło wiosennej odsłony marki to 'Take Care'.
.get_the_title().

W najnowszej kampanii Sprandi przenosi nas na oniryczne, zielone wzgórza Los Angeles, gdzie rosną pomarańcze i nad kamiennym basenem patrzymy wprost na bezchmurne niebo. Sielanka, ale marka w ten sposób chce nam przypomnieć, jak ważne jest dbanie o siebie, zwłaszcza w niepewnych czasach. Dziś czerpiemy siłę z wnętrza – warto o tym pamiętać i być dobrym dla siebie. Dzięki dbałości o równowagę psychiczną możemy pomóc sobie i innym.

Kampania 'Take Care’ marki Sprandi zachęca do tego, by zaopiekować się najbliższym otoczeniem.

W kampanii wystąpiły gwiazdy światowego formatu w tym idol generacji Z – Finn Wolfhard znany z serialu 'Stranger Things’, którego na instagramie obserwuje ponad 21 mln młodych ludzi w oczekiwaniu na nadchodzący właśnie kolejny sezon. Finn jest nie tylko aktorem, ale też muzykiem, w swoim zespole gra na gitarze i jest głównym wokalistą. Kolejną gwiazdą kampanii jest legendarny agent Cooper z 'Miasteczka Twin Peaks’, czyli aktor Kyle MacLachlan, fantastyczny aktor, zdobywca wielu nagród m.in. Złotych Globów. Do tego grona dołączyła Amber Valletta, supermodelka z lat 90. i muza Versace, dziś angażująca się w działalność na rzecz środowiska. Na zdjęciach noszą ubrania i dodatki z kolekcji na sezon wiosna-lato 2022: miękkie dresy, komplety w stylu athleisure i sneakersy retro.

Jeszcze niedawno hasło ’Take Care’, które towarzyszy kampanii Sprandi na sezon wiosna-lato 2022, odnosiło się przede wszystkim do sposobów na self-care pozwalających odnaleźć chwilę wytchnienia w codziennym zgiełku. Dziś te słowa wybrzmiewają bardziej aktualnie niż kiedykolwiek. Teraz musimy zadbać o siebie, aby móc zadbać o innych. Im silniejsi jesteśmy, tym więcej możemy – tylko spokojni, wytrwali i pogodzeni ze sobą będziemy mogli wyciągnąć pomocną dłoń do innych. Troska o harmonię, kondycję psychiczną i zdrowie jeszcze nigdy nie była tak ważna.

Kolekcja Sprandi jest już dostępna w sklepach stacjonarnych CCC, na ccc.eu oraz w aplikacji mobilnej.

Zdjęcia: Charlotte Wales
Modele: Finn Wolfhard, Amber Valletta, Kyle MacLachlan, Gabriel Aubry, Eva Werheim, Raphael Balzer, Lucas Ucedo, Marlee Bell, Alyssa Carter, Loren Lenox
Stylistka: Clare Byrne
Scenografka: Nicholas Des Jardins
Makijaż: John McKay
Stylizacja fryzur: Teddy Charles
Marketing Director: Katarzyna Krawczyk / CCC
Art Director: Maria Mastalerz / CCC
Produkcja: Bartosz Majkowski / CCC
Dom produkcyjny: Warsaw Creatives

FASHION