HERMETIC SQUARE x Czeluść. Kolekcja ubrań, która odsyła nas do czasów dzieciństwa

Połączenie dwóch tak osobliwych marek musiało skutkować czymś nietuzinkowym. Wspólny projekt streetwearowego brandu HERMETIC SQUARE i kolektywu producenckiego Czeluść to nawiązanie do czasów dzieciństwa, w których królowały filmy sci-fi, gry komputerowe i kreskówki.
.get_the_title().

Z kolektywem producenckim Czeluść mieliśmy okazję porozmawiać w grudniu ubiegłego roku. JUTRØ i KOSA zapewniali wówczas, że moda jest ważną częścią ich działalności. Okazuje się, że dotrzymali słowa, co potwierdzają swoimi kolejnymi działaniami. Grupa rozpoczęła właśnie współpracę ze streetwearową marką HERMETIC SQUARE. Rezultatem tej kolaboracji jest kapsułowa kolekcja obejmująca osiem modeli ubrań, a wspomniany duet, pod pseudonimami REM99 i Koszmar, przygotował do niej soundtrack. Warto zwrócić uwagę na sposób, w jaki poszczególne utwory korespondują z grafikami – dzięki temu cała linia jest niezwykle spójna.

Kolekcja to nawiązanie do okresu dzieciństwa – czasów, w których królowały filmy sci-fi, gry komputerowe, kreskówki. Jeśli pamiętacie Czarodziejki z Księżyca, Blade’a, Motomyszy z Marsa czy Yoshimitsu, to zrozumiecie, o czym mowa.

Jeżeli nie, to tym bardziej zachęcamy do zapoznania się z całością.

hermetic
Czeluść x HERMETIC SQUARE
hermetic
Czeluść x HERMETIC SQUARE

Uroczysta premiera kolekcji odbędzie się już jutro, 17 marca, w krakowskiej Kawiarni Teatralnej. Znając dorobek zarówno HERMETIC SQUARE i Czeluści, możemy spodziewać się mieszaniny mrocznego basu z elektryzującą elegancją. Po raz kolejny jednym z motywów jest tajemniczy, złoty numer telefonu (+48 601 501 901), który bezpośrednio nawiązuje do jednej z grafik z napisem „Promocja”. Całość kolekcji będzie dostępna 13 marca na stronie oraz stacjonarnie w trakcie premiery w Krakowie.

hermetic
Czeluść x HERMETIC SQUARE
hermetic
Czeluść x HERMETIC SQUARE
hermetic
Czeluść x HERMETIC SQUARE
hermetic
Czeluść x HERMETIC SQUARE
hermetic
Czeluść x HERMETIC SQUARE

FASHION