Idziemy na kręgle z Vansem i Deatonem Chrisem Anthonym

Vault by Vans i Deaton Chris Anthony wprowadzają kolekcję obuwia i odzieży, aby przywrócić styl do bowlingu.
.get_the_title().

Vault by Vans ponownie zaprosił do współpracy Deatona Chrisa Anthony’ego (DCA) i wypuścił kolekcję obuwia i odzieży w retro klimacie inspirowanym bowlingiem. Pochodzący z Los Angeles artysta, muzyk i projektant oddaje hołd swojemu rodzinnemu Kansas i próbuje zaliczyć 300 punktów w bowlingu. Czy mu się udaje? Kolekcja jest pełna ciekawych zwrotów akcji.

Deaton Chris Anthony, zanim został artystą i projektantem, był producentem największych hitów dla gwiazd muzyki pop. Teraz wspomina swoje czasy w Kansas, kiedy wydawało mu się, że jego kariera będzie związana z kręglami. Jako 12-latek uzyskał najwyższy wynik w swojej grupie wiekowej w stanie Kansas. W szkole średniej został kapitanem bowlingu i nadal rozwijał swoje umiejętności, a na zawodach regionalnych przebił swój poprzedni wysoki wynik – 286 punktów.

W miarę upływu lat DCA nigdy nie mógł pobić tego wysokiego wyniku i prześladowało go 14 nietrafionych kręgli.

Po przeprowadzce do Los Angeles skupił się na kreatywnej działalności, na jakiś czas porzucając kręgle. Teraz postanowił połączyć obie pasje i razem z Vansem stworzył linię pokazującą stylową odsłonę kręgli.

Linia obuwia obejmuje model OG SCS LX, trójkolorowy low-top, który przypomina wyglądem but do gry w kręgle, ale remiksowany i zremasterowany w typowy dla DCA sposób, z cholewką z czerwonej, białej i niebieskiej skóry oraz zapięciem na rzep. Na nowo zaprojektowany zapiętek gwarantuje wsparcie pięty i do tego nadrukowano na nim numery – rozmiary buta – tak jak w przypadku profesjonalnych butów do gry w kręgle. Model OG SCS LX został dodatkowo wykończony podeszwą z gumy wzmacniającej trakcję.

Dziecięce wspomnienie koszenia trawnika w Kansas było inspiracją do stworzenia kolejnego modelu butów. Knu Skool VLT LX wyglądają na brudne, ale o to właśnie chodziło. Skórzane cholewki tego modelu celowo posiadają ślady przypominające brud z trawy powstały podczas koszenia trawnika w białych butach Vans. Fajne wspomnienie.

DCA zaprojektował też drop odzieży i akcesoriów zgodnie z charakterystyczną dla niego estetyką DIY. Każdy element, od koszulki 2 w 1 do polaru Boxy, zawiera wskazówki DIY, dzięki czemu elementy można mieszać, łączyć ze sobą, ciąć i czynić wyjątkowymi.

Kolekcja Vault by Vans x Deaton Chris Anthony jest dostępna w sklepie na Vans.eu i u wybranych sprzedawców Vault by Vans.

Odwiedź Vans.eu/vault, aby uzyskać więcej informacji.

Źródło: materiały prasowe

FASHION