Jan Błachowicz w mistrzowskiej kolekcji Pako Lorente

UFC w modzie? Polska marka Pako Lorente nawiązała współpracę z mistrzem UFC w wadze półciężkiej. Selected by Jan Błachowicz x Pako Lorente to elegancka, ale nowoczesna wizja męskości i wybór fantastycznego sportowca.
– Wytrwałość i pewność siebie cechują prawdziwego mistrza. W tym wszystkim trzeba jeszcze pozostać sobą i mieć swój własny styl – mówi Jan Błachowicz, mistrz UFC w wadze półciężkiej.

Jan Błachowicz x Pako Lorente

Selected by Jan Błachowicz x Pako Lorente to interpretacja stylu współczesnego, pewnego siebie, silnego mężczyzny, który nie boi się stawiać na swoim – dokładnie takiego jak mistrz UFC w wadze półciężkiej Jan Błachowicz. Polska marka Pako Lorente zaprosiła Błachowicza do współpracy i stworzenia wspólnie selekcji ubrań, w których mistrz czuje się najlepiej poza salą treningową.

Wytrwałość i pewność siebie cechują prawdziwego mistrza. W tym wszystkim trzeba jeszcze pozostać sobą i mieć swój własny styl. Tak samo jest z Pako Lorente. Właśnie dlatego połączyliśmy siły i stworzyliśmy wspólną selekcję ubrań. Z dumą dołączam do Klubu Kultur Pako Lorente – mówi Jan Błachowicz, mistrz UFC w wadze półciężkiej.

Banner Image
Banner Image
Banner Image
Do Klubu Kultur Pako Lorente dołączył prawdziwy wojownik, mistrz UFC w wadze półciężkiej Jan Błachowicz.Klubu Kultur Pako Lorente

Selekcja ubrań sygnowana nazwiskiem sportowca to opowieść o sile i pewności siebie. Stylizacje i zdjęcia towarzyszące kampanii przywołują historię mężczyzny, który wie, kim jest, czego chce i nie podąża ślepo za trendami. Historię mistrzowskiego stylu, który wygrywa w każdym starciu – jak jego ambasador.

Z satysfakcją prezentujemy kolejną odsłonę naszej marki i nowego członka Klubu Kultur Pako Lorente. Tym razem podążamy drogą niezwykłego sportowca, który niewątpliwie stał się współczesnym synonimem silnego, pewnego siebie mężczyzny. Selected by Jan Błachowicz to odpowiedź na potrzeby wszystkich tych, którzy stawiają na stylizacje eleganckie, mocne oraz nowoczesne, jednocześnie nie zapominając o komforcie i wygodzie, atutach niezwykle cenionych przez aktywnych mężczyzn – mówi Natalia Eljaszuk, Head of Visual Communication Pako Lorente.

Banner Image
Banner Image
– To, ile przeszedłeś, kim jesteś, do czego dążysz, tworzy Twój niepowtarzalny styl – Jan Błachowicz

Kompletne stylizacje

Co wybrał Jan Błachowicz? Wybór padł na garnitury, marynarki, koszule, swetry, spodnie, kamizelki oraz płaszcze – całość nowoczesna, ale klasyczna. Wyselekcjonowana tak, by ubrania z łatwością tworzyły kompletne stylizacje świadomego odbiorcy, który nie boi się podążać własnymi ścieżkami. Dokładnie tak, jak robi to słynny sportowiec, niebawem broniący tytułu mistrza UFC w wadze półciężkiej.

Tworzymy ubrania, które mają inspirować do poszukiwania własnego stylu. Chcemy, aby mężczyźni wreszcie odważyli się wyrażać siebie za pomocą mody. Ponad wszystko liczy się dla nas jakość produktów i ich nowoczesny design. Na nowo patrzymy również na sprawdzone kroje i modele, by zaskakiwać i wyprzedzać konkurencję – komentuje Izabela Czarzasta, Product Manager marki Pako Lorente.

Pako Lorente to polska marka odzieżowa o ugruntowanej pozycji na rodzimym rynku, dynamicznie rozwijająca się również w krajach nadbałtyckich. Współcześnie to już nie tylko tradycyjna linia garniturowa.

W ofercie znajdują się także ubrania casualowe i streetwearowe. Propozycje Selected by Jan Błachowicz x Pako Lorente znajdziemy na stronie pakolorente.com.

Macie jeszcze szansę wziąć udział w konkursie szczegóły tutaj.

FASHION