Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Jedna kurtka na całe życie? Ta marka oferuje 100 lat darmowych napraw

Dzięki tej amerykańskiej firmie można przechodzić całe życie w tej samej kurtce.
.get_the_title().

W świecie zdominowanym przez fast fashion coraz częściej marzymy o ubraniach, których nie trzeba zmieniać co sezon. Trwałe, dobrej jakości materiały, ponadczasowe wzory i kolory znów są w cenie. Właśnie taka jest nowa propozycja LIVSN Design, marki odzieży outdoorowej z siedzibą w Arkansas.

Kurtka Century po raz pierwszy pojawiła się na Kickstarterze i od razu przypadła ludziom do gustu, osiągając cel finansowy na długo przed wyznaczonym terminem.

Nic dziwnego, bo marka zapewnia, że kurtka została wykonana tak, by przetrwać sto lat. Do tego ma neutralny fason, dzięki któremu jest odpowiednia niemal na każdą okazję.

Kurtka została wykonana z naturalnych materiałów. Zewnętrzna powłoka to Ventile – bawełniana tkanina opracowana podczas II wojny światowej, która jest pierwowzorem wszystkich dostępnych na rynku tkanin nieprzemakalnych, a do tego jest niezwykle trwała. Podszewka wykonana została z odprowadzającego wilgoć jedwabiu, a między nimi jest cienka warstwa izolacji z etycznie pozyskiwanej wełny. Kurtka dostępna jest w dwóch kolorach: oliwkowozielonym i ciemnogranatowym.

Ale najważniejsze jest to, co dodatkowo oferuje pewna jakości swego produktu firma – jest to mianowicie 100 lat darmowych napraw kurtki.

Przetarty łokieć albo zepsuty zamek nie stanowią więc problemu. Oczywiście tak trwała kurtka nie mogła być tania. Na Kickstarterze trzeba było za nią zapłacić aż 439 dolarów. Ale może to wcale nie tak dużo, skoro jej posiadacze nie będą już nigdy potrzebować żadnej innej kurtki? Przewidywany termin dostawy to grudzień tego roku.

Tekst: NS

FASHION