Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Joasia Kulig niczym Marilyn Monroe w pięknej kampanii marki Reserved!

Polska marka odzieżowa po romansach z zagranicznymi gwiazdami postawiła na polską gwiazdę z szansą na międzynarodową karierę, Joannę Kulig. I can boogie!
.get_the_title().

W najnowszej kampanii marki Reserved tym razem nie zobaczymy Cindy Crawford, a polską aktorkę, która podbija serca zagranicznej publiczności – Joannę Kulig. Rola w docenionym na Festiwalu w Cannes obrazie „Zimna wojna” to wyjątkowy moment w jej życiu.

Joanna Kulig i jedna z najbardziej rozpoznawalnych francuskich influencerek Jeanne Damas wystąpiły razem w pierwszym filmie kampanii „I Can Boogie”. Jeanne Damas to ikona mody nie tylko we Francji. Kulig i Damas, obie szalenie ambitne, z dużym poczuciem humoru i potrafiące się dobrze bawić, dobrze się zgrały – co widać w najnowszej kampanii marki „I Can Boogie”.

Na kampanię składają się trzy etiudy filmowe autorstwa Gordona Von Steiner, reżysera, który współpracuje z największymi markami branży mody, jak Gucci, Prada czy Miu Miu.

W tym sezonie Reserved zainspirowało się tańcem, muzyką i ultrakobiecym klimatem retro. Pierwszy rozdział kampanii to piękne wspomnienie lat 70., wielkiej estrady jak w San Remo. Reżyserowi udało się uchwycić ducha epoki oraz przenieść estetykę tej dekady na ekran. Energetyczny taniec „I can Boogie” to zasługa Richarda Jacksona odpowiadającego m.in. za choreografię występów Lady Gagi. Za zdjęcia do kampanii odpowiada Bart Pogoda.

Nowa kampania Reserved „I Can Boogie” utrzymana jest w klimacie retro. Nim właśnie inspirują się bohaterki: Joanna Kulig i Jeanne Damas. Obie prezentują ponadczasowy szyk i hollywoodzką sensualność rodem z lat 60. czy 70. Nie wstydzą się flirtować ani uwodzić.

W naszej kampanii zwrot ”Yes Sir, I can Boogie” nabiera nowego znaczenia. Zachęcamy w niej wszystkie kobiety do klasycznego flirtu i sztuki uwodzenia, jak za starych, dobrych czasów Marilyn Monroe. Czasów, w których kobieta była kobietą, nosiła spódniczki, miała biust i talię” – mówi Monika Kapłan, dyrektor marketingu Reserved.

Zdjęcia: Bart Pogoda

FASHION