Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Kanye West w mejlu do małżonki wyjaśnia, jakie okulary są teraz modne

Jest trend, którego Kanye nienawidzi tak bardzo, że aż musiał przestrzec przed nim Kim. Napisał w tej sprawie do niej... mejla.
.get_the_title().

Jak widać Kanye West należy do mężczyzn, którzy nie lubią bezpośrednich konfrontacji – nawet ze swoją żoną. W ostatnim odcinku „Keeping up with the Kardashians” Kim wyznała, że mąż wysłał do niej… maila na temat jej modowego faux pas. O co chodziło?

Kanye wysłał mi maila, w którym oznajmił: „Nie możesz już nosić dużych okularów. Teraz liczą się tylko drobne i wąskie okulary”. Do wiadomości załączył multum zdjęć z lat 90. z takim rodzajem okularów – mówiła celebrytka w swoim reality show.

Raper i projektant niejednokrotnie doradzał Kardashiankom w sprawie stroju. Fani show prawdopodobnie pamiętają odcinek, w którym wyrzucił praktycznie całą szafę swojej dziewczyny, robiąc w niej „remanent”. Kim nigdy nie ukrywała, że to właśnie on odpowiedzialny jest za jej stylizacje.

Kiedy jesteś z facetem, to chcesz, żeby myślał, że jesteś seksowna. Czasem zakładam coś na siebie i Kanye mówi „Nie, to nie wygląda dobrze”, a ja mu ufam. Dobiera wszystkie moje looki. Naprawdę ufam jego opinii – mówiła Kim Kardashian w wywiadzie.

Biorąc pod uwagę jej komentarz i zamiłowanie do marki Yeezy, spandexu i Perspexu, można śmiało stwierdzić, że Kanye wciąż jest jej stylistą.

FASHION