Kapelusz na miarę naszych czasów? Zajrzyjcie do Le Szapo Hat Shop

Sezon na letnie kapelusze hula w najlepsze, a ty nadal nie masz swojego wymarzonego? Może najwyższy czas zajrzeć do Le Szapo Hat Shop, w którym znajdziesz nakrycie głowy na każdą okazję i – jak przekonują właściciele – na każdy rodzaj głowy.
.get_the_title().

Le Szapo Hat Shop to unikalny koncept, który powstał z zamiłowania do vintage, dobrych lokalnych marek oraz niepowtarzalnego klimatu rozmowy z drugą osobą. Boris i Karolina to francusko-polski duet, który po ucieczce ze stresującej pracy postanowił postawić na coś bardziej realnego, przyziemnego i dużo bardziej przyjemnego — na sklep z kapeluszami z całego świata.

Cały świat to może i górnolotne określenie, ale w Le Szapo Hat Shop spotkacie polskie marki, te z francuską metką, a także słynnego Stetsona — amerykański symbol kapeluszy z najwyższej półki.

Idea jest prosta — dać ludziom możliwość znalezienia idealnego nakrycia głowy nie tylko na plażę, ale też na sezon jesienny, zimowy, na wielkie wyjścia i na codzienne okazje.

Celem Borisa i Karoliny jest odczarowanie stereotypowego podejścia do kapeluszy jako przedmiotu z szafy babci, który mocno pachnie naftaliną albo innymi reliktami przeszłości. Kapelusze wracają do mody, a wraz z nimi nowe i świeże podejście do różnego rodzaju nakryć głowy.

Concept store Le Szapo Hat Shop zlokalizowany w Krakowie nie jest zwykłym sklepem. To miejsce, w którym spotykają się ludzie, zarówno klienci, jak i przyjaciele Borisa i Karoliny. Nie brakuje tu dobrej muzyki, która puszczana jest z vintage gramofonu, mini drink baru, który ukoi pragnienie nawet w najbardziej upalny dzień, oraz popołudniowych imprez, na które może przyjść w zasadzie każdy, kto ma na to ochotę. Ta otwartość od początku wyróżnia założycieli butiku. Międzynarodowe doświadczenia pomogły im wykształtować proste, prawdziwe i szczere podejście do każdego, kto przekroczy próg Le Szapo Hat Shop. Piękne kapelusze z wielkimi, średnimi, czy klasycznymi rondami idą w parze z przyjemną atmosferą starych sklepów ze świata offline.

W sklepie stacjonarnym i online znajdziecie wszystkie typy nakryć głowy: kapelusze słomkowe, kapelusze z naturalnych materiałów, czapki, kaszkiety, berety, uszatki, fascynatory, a także opaski, apaszki, czy rękawiczki. Poczuliście klimat starej dobrej mody w nowej, współczesnej odsłonie? Tak właśnie pachną wyjątkowe kapelusze i akcesoria od Le Szapo Hat Shop.

Tekst: Malwa Wawrzynek
Zdjęcia: Le Szapo Hat Shop

FASHION