Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Kapelusz na miarę naszych czasów? Zajrzyjcie do Le Szapo Hat Shop

Sezon na letnie kapelusze hula w najlepsze, a ty nadal nie masz swojego wymarzonego? Może najwyższy czas zajrzeć do Le Szapo Hat Shop, w którym znajdziesz nakrycie głowy na każdą okazję i – jak przekonują właściciele – na każdy rodzaj głowy.
.get_the_title().

Le Szapo Hat Shop to unikalny koncept, który powstał z zamiłowania do vintage, dobrych lokalnych marek oraz niepowtarzalnego klimatu rozmowy z drugą osobą. Boris i Karolina to francusko-polski duet, który po ucieczce ze stresującej pracy postanowił postawić na coś bardziej realnego, przyziemnego i dużo bardziej przyjemnego — na sklep z kapeluszami z całego świata.

Cały świat to może i górnolotne określenie, ale w Le Szapo Hat Shop spotkacie polskie marki, te z francuską metką, a także słynnego Stetsona — amerykański symbol kapeluszy z najwyższej półki.

Idea jest prosta — dać ludziom możliwość znalezienia idealnego nakrycia głowy nie tylko na plażę, ale też na sezon jesienny, zimowy, na wielkie wyjścia i na codzienne okazje.

Celem Borisa i Karoliny jest odczarowanie stereotypowego podejścia do kapeluszy jako przedmiotu z szafy babci, który mocno pachnie naftaliną albo innymi reliktami przeszłości. Kapelusze wracają do mody, a wraz z nimi nowe i świeże podejście do różnego rodzaju nakryć głowy.

Concept store Le Szapo Hat Shop zlokalizowany w Krakowie nie jest zwykłym sklepem. To miejsce, w którym spotykają się ludzie, zarówno klienci, jak i przyjaciele Borisa i Karoliny. Nie brakuje tu dobrej muzyki, która puszczana jest z vintage gramofonu, mini drink baru, który ukoi pragnienie nawet w najbardziej upalny dzień, oraz popołudniowych imprez, na które może przyjść w zasadzie każdy, kto ma na to ochotę. Ta otwartość od początku wyróżnia założycieli butiku. Międzynarodowe doświadczenia pomogły im wykształtować proste, prawdziwe i szczere podejście do każdego, kto przekroczy próg Le Szapo Hat Shop. Piękne kapelusze z wielkimi, średnimi, czy klasycznymi rondami idą w parze z przyjemną atmosferą starych sklepów ze świata offline.

W sklepie stacjonarnym i online znajdziecie wszystkie typy nakryć głowy: kapelusze słomkowe, kapelusze z naturalnych materiałów, czapki, kaszkiety, berety, uszatki, fascynatory, a także opaski, apaszki, czy rękawiczki. Poczuliście klimat starej dobrej mody w nowej, współczesnej odsłonie? Tak właśnie pachną wyjątkowe kapelusze i akcesoria od Le Szapo Hat Shop.

Tekst: Malwa Wawrzynek
Zdjęcia: Le Szapo Hat Shop

FASHION