Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Kąpielowe nowości od Le Petit Trou i The Odder Side

Le Petit Trou i The Odder Side do tej pory łączyła jedynie polska metka. Teraz się to zmienia, bo obie marki właśnie zaprezentowały swoje pierwsze kolekcje kostiumów kąpielowych.
.get_the_title().

The Odder Side długo zwlekało z postawieniem na prawdziwie plażową kolekcję. Jednak warto było czekać, bo na stronie marki możecie zobaczyć nie tylko kostiumy kąpielowe, ale też całą garderobę, z której stworzycie wygodne wakacyjne stylizacje.

Kostiumy od The Odder Side są przede wszystkim praktyczne.

Większość ozdobiona jest albo delikatną falbanką przy majtkach, albo sznureczkami zawiązanymi na kokardkę. Kolorystyka jest stonowana, ale różnorodna — czerń, odcienie zieleni i najmodniejszy w tym sezonie koral.

Le Petit Trou z kolei przedstawia kolekcję kostiumów, których zawsze brakuje w sieciówkowych sklepach. Klasyczne, czarne lub w beżowym kolorze, dwuczęściowe i jednoczęściowe, nieprzekombinowane, czyli właśnie takie, jakich poszukuje każda dziewczyna.

W tych kostiumach nie tylko się wygląda, ale też pływa, skacze i gra w siatkówkę plażową.

Kostiumy od Zuzanny Kuczyńskiej są odpowiedzią na potrzeby klientek Le Petit Trou, które szukają przede wszystkim jakości i praktycznych rozwiązań w świeżym i oryginalnym designie. Jeśli się nad tym zastanawiacie, majtek kąpielowych z klasyczną dziurką w tej kolekcji brak. Spieszcie się, bo tak wspaniałe nowości szybko się wyprzedają!

Tekst: Malwa Wawrzynek
Zdjęcia: The Odder Side fot. Gosia Turczyńska / Le Petit Trou fot. Sonia Szóstak

FASHION