Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Klasyczne torebki przełamane unikalnym, wyrazistym dodatkiem? Znajdziecie je w najnowszej kolekcji marki Kulik

Polska marka Kulik ceni sobie unikatowe, a zarazem minimalistyczne projekty. Jednak z pozoru proste formy torebek zawsze podkreśla barwny bądź wyrazisty dodatek, czy to w postaci ręcznie plecionego paska ze sznurków czy barwionego łańcuszka. Poznajcie nową kolekcję marki Kulik.

Najnowsza kolekcja ’3 doskonale łączy w sobie zamiłowanie Ewy i Sylwii, właścicielek marki Kulik, do minimalistycznych form i wyrazistych, oryginalnych dodatków. Nie bez powodu dziewczyny bardzo cenią sobie prace architekta Franka Lloyda Wrighta oraz artystki Fridy Kahlo, której twórczość jest barwna i niekiedy lekko przerysowana. Swoje wizje przekładają na nowe projekty, które co sezon zachwycają. Spójrzcie sami.

Banner Image
Banner Image
Banner Image
Cyfra 3 oznacza też harmonię, doskonałą współpracę i wzajemną troskę.

Nazwa kolekcji ’3 to nie tylko cyfra

To właśnie cyfra 3 jest symbolem twórczości, niezwykłej pasji oraz artystycznej czułości. Ewa i Sylwia, właścicielki marki Kulik, a w prywatnym życiu również kuzynki, mody nie uznają tylko za biznes, ale także za największą życiową pasję, bez której nie wyobrażają sobie siebie samych. Tworzą nowe kolekcje w oparciu o inspiracje zaczerpnięte od ulubionych artystów i nieprzerwanie chcą nas zaskakiwać.

Cyfra 3 oznacza też harmonię, doskonałą współpracę i wzajemną troskę. Utożsamiamy się właśnie z takimi wartościami. Tworzymy zgrany duet kobiet, które wzajemnie się wspierają, motywują i dla których moda stanowi największą życiową pasję – mówią.

Oprócz lubianych modeli w nowym wydaniu, pojawiły się także zupełnie nowe torebki i kolory, których u Kulik jeszcze nie było.

Jaka jest najnowsza kolekcja marki?

Zdecydowanie mocno energetyczna i różnorodna, ale wciąż nie brakuje w niej charakterystycznych cech marki, jakimi są minimalizm i geometryczne formy.

W najnowszej kolekcji pojawiły się znane już modele, ale w nieco odświeżonej wersji. Szczególnie lubiany model Worka 3in1 powstał także w wersji mini – bardziej poręcznej i kompaktowej. Torebki Sugar i Mini Modern pojawiły się w osłonie miękkiej Puffy, a dzięki specjalnemu wypełnieniu zyskały efekt 'nadmuchania’, z kolei Mini Pure oraz Phone Bag znajdziecie teraz w nowej, bardziej eleganckiej oprawie ze skóry.

Całkowitą nowością są za to podłużne torebki Hobo – większe, przez co bardzo pojemne i funkcjonalne, idealne do noszenia na co dzień.

Nowa jest także kolorystyka kolekcji, w której znajdziemy połyskującą głęboką czerń, bordo, złoto oraz najbardziej zaskakujący kolor metalicznej butelkowej zieleni – jest boski!

W najnowszej kolekcji stawiamy na różnorodność i styl bez ograniczeń, czego efektem jest też sesja zdjęciowa – dodają projektantki.

Banner Image
Banner Image
Banner Image
Kolekcja marki ’3 po raz kolejny pokazuje, że styl to również zabawa i urozmaicenie dotychczasowej garderoby.

Kulik daje możliwość zabawy stylem

Torebki Kulik to oryginalne modele, które dają możliwość przełamania stylizacji niecodziennym dodatkiem w ciekawym kolorze.

Chcecie mieć naprawdę unikalną torebkę? Tu macie duże pole do popisu, – możecie dobierać paski bądź łańcuszki w zależności od kontekstu, w którym będziecie chciały je nosić. To z pewnością coś, co wyróżnia markę.

Mając jeden model, możecie ciągle bawić się jego ostatecznym wyglądem. Nowe, intensywnie czarne łańcuszki będą zdecydowanie bardziej eleganckim wyborem, zaś mocno kolorowe, grubsze i ręcznie plecione paski zrobione ze sznurków to nieco bardziej szalona opcja, która przykuje uwagę. Macie pełną dowolność wyboru!

Kto stoi za marką Kulik?

Kulik tworzą dwie utalentowane kobiety, Ewa i Sylwia Jeżewskie, które zrezygnowały z pracy dla kogoś i w 2016 roku zaczęły rozwijać własną markę.

Ich zainteresowania zawsze koncentrowały się wokół mody, sztuki i architektury i obie wiedziały, że chcą tworzyć wyjątkowe produkty właśnie dla kobiet. Postawiły na niebanalne modele torebek wykonane ze świetnej jakości materiałów oraz drewniaki – buty, które są szalenie wygodne, a wciąż tak rzadko wybierane przez kobiety. Koniecznie zerknijcie na nie na stronie marki!

Cały proces twórczy odbywa się w Łodzi i to właśnie tam, w pracowni dziewczyn, powstają pierwsze szkice i projekty torebek oraz drewniaków. Każdy model torebki jest ręcznie i starannie wykonany w łódzkiej pracowni, a skóry pochodzą z włoskiej manufaktury z wieloletnim doświadczeniem.

Nowa kolekcja jest już dostępna na stronie kulikstyle.com.

Zdjęcia: Milka Świtalska
Tekst: MM

FASHION