Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Kolekcja Moncler zainspirowana renesansowymi dziełami

Całe ciało wydaje się spowite w puch, a modelki upozowane niczym madonny, święte i zakonnice wyglądają jak wyjęte z dzieł renesansowych mistrzów.
.get_the_title().

Moncler jak zwykle zaskakuje i zachwyca, udowadniając, że w modzie nie ma granic, nawet jeśli chodzi o coś tak zwykłego jak kurtka puchowa. Niezwykła kapsułowa kolekcja została zaprojektowana przez dom mody Valentino, a zainspirowały ją renesansowe dzieła sztuki. Dyrektor kreatywny Valentino, Pierpaolo Piccioli użył niesamowicie lekkich, wypełnionych puchem materiałów Moncler do stworzenia kolekcji, która przenosi nas do całkiem innego świata – renesansowych obrazów i religijnych ikon, a jednocześnie łączy haute couture z modą sportową i narciarską. Odważne kolory i proste, ale zaskakujące kształty tworzą nastrojową całość. W kolekcji znalazły się długie puchowe spódnice, puchowe kapy, płaszcze i krótkie kurteczki z ciekawymi kapturami, a także długie puchowe rękawiczki. Całe ciało wydaje się spowite w puch.

Modelki upozowane niczym madonny, święte i zakonnice, wyglądają jak wyjęte z dzieł renesansowych mistrzów.

Kolekcję sfotografowała fotografka Suzanne Jongmans, ukazując modelki w pełnych religijnych i symbolicznych odniesień pozach, do tego spowite w subtelne światło i kwiaty. Dyrektor artystyczny Valentino opisuje projekt jako wyraz jego osobistego gustu. Kolekcja dostępna w sprzedaży od 11 października.

FASHION