Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Kolekcja Reserved Premium, czyli czyste w formie i w kolorze propozycje na wiosenny sezon

Sezon nowych kolekcji trwa w najlepsze. Najnowsze propozycje od marki Reserved, czyli kapsułowa kolekcja Reserved Premium SS 19 to fasony, kroje i kolory, których po prostu nie da się nie polubić.
.get_the_title().

Sukces jesiennej kapsułowej kolekcji Reserved Premium zachęcił córkę koncernu LPP do kontynuowania serii sylwetek opartych o ponadczasowe kroje. Najnowsze projekty przykuwają wzrok konkretnym fasonem, który podkreślony jest kolorami z aktualnej palety barw wiosennego sezonu. Damska kolekcja to trencze, sukienki, koszule i komplety, które spełniają wszystkie kryteria uniwersalnego stroju.

Bez problemu założymy je do biznesowej stylizacji, a po godzinach wyskoczymy w nich na miasto. Fasony są mocne, nieco geometryczne, a kolory w odcieniach bieli, czerni i beżu uzupełnione są o delikatne jasne błękity i pastelowe zielenie.

Nie brakuje zabawy konstrukcją i detalem. Inspiracją do wiosennej damskiej kolekcji były prace amerykańskiej przedstawicielki ekspresjonizmu abstrakcyjnego, Helen Frankenthaler.

Męska kolekcja jest z kolei połączeniem casualu i niezobowiązującej elegancji. Znajdziemy w niej klasyczne trencze, nowoczesne garnitury i koszule, ale także basicowe podkoszulki, spodnie chinosy oraz uniwersalne męskie klapki. Paleta barw pozostaje spójna z kolekcją damską, wszystkie kolory są lekko przydymione, rozbielone i daleko im do wściekłych, soczystych odcieni. Znalazło się także miejsce dla ponadczasowego granatu w bardzo wieczorowym wydaniu. W kolekcji widoczna jest zabawa formą i proporcjami, zwłaszcza w elementach z nurtu casual.

W kolekcji Reserved Premium obok designu istotną rolę odgrywa także jakość i pochodzenie materiałów. Do uszycia ubrań z tej kapsuły została użyta bawełna organiczna, poliester pozyskany z recyklingu plastikowych butelek, certyfikowany lyocell Tencel™ oraz nowość, czyli certyfikowana ekologiczna wiskoza EcoVero™.

Nowa kolekcja Reserved Premium to kontynuacja dobrej passy polskiej marki. Każda kolejna odsłona Reserved to krok w stronę mody na międzynarodowym poziomie, a lookbooki skutecznie przyciągają wzrok swoim czystym i estetycznym charakterem. Całość kolekcji do zobaczenia w sklepie online marki Reserved.

Tekst: Malwa Wawrzynek
Zdjęcia: materiały prasowe Reserved fot. Magda Wunsche&Agnieszka Samsel

FASHION