Koszule na miarę włoskiego dolce vita

Karolina Naji to młoda projektantka, znawczyni trendów i fanka stylu vintage. Swoją pierwszą kolekcją koszul udowodniła, że jej projekty to jedne z najciekawszych modeli na polskim rynku. Teraz przyszła kolej na drugą odsłonę marki, która z francuskich ulic przeniosła się prosto do romantycznych Włoch.
.get_the_title().

Do założenia marki zainspirowały ją europejskie podróże, spacery po zabytkowych uliczkach najpiękniejszych miast, stare filmy, które emanują jedynym w swoim rodzaju klimatem. Debiutancka kolekcja była odsłoną znanych dobrze białych koszul w wydaniu, jakiego dotąd świat nie widział. Przyozdobione retro guzikami, mankietami, z bufiastymi bądź klasycznymi rękawami, dały poczuć każdej noszącej je damie niepowtarzalny francuski le chic.

Druga kolekcja Karoliny Naji to wypłynięcie na wody najpiękniejszego, włoskiego jeziora Como i wieczory przy zachodzącym słońcu z akompaniamentem lokalnych muzyków.

Odkąd odwiedziłam piękne jezioro Como, od razu czułam, że będzie to idealne miejsce na jedną z moich sesji. Włoska muzyka i filmy to główna inspiracja tej kolekcji – mówi Karolina Naji. W kolekcji znalazły się trzy koszule i choć każda z nich jest zupełnie inna, to łączy je jedno – charakter. – To trzy różne odsłony nas i emocji jakie posiadamy w danym momencie – tłumaczy założycielka marki. Niebieski model o nazwie „Baby Blue” to sukienka koszulowa wykonana z najwyższej jakości lnu i bawełny. Jej atuty to nie tylko kolor, który podkreśli każdą urodę, ale też uniwersalność. To typ idealny dla marzycielki i romantyczki.

„Dolce White” należy do kobiet zabieganych, które lubią poczuć się luźniej, utrzymując przy tym elegancki styl. Jest wykonana z cienkiej i miłej w dotyku bawełny, która idealnie sprawdzi się w letnie upalne dni.

Trzecia koszula to „Bella Dots” skierowana odważnych kobiet, które są pewne swojego stylu. Ten model pozwala każdej z nich poczuć się wyjątkowo i oryginalnie.

Chciałabym aby moje klientki miały wybór i, tak jak ja, mogły utożsamić się z nimi w danym momencie swojego dnia – mówi Karolina Naji.

Zdjęcia zostały wykonane przez Łukasza Suchockiego w Varennie. Kolekcja jest dostępna na www.karolinanaji.com

Tekst: Paula Kierzek

FASHION