Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Kultowe 501 obchodzą 145 urodziny, z tej okazji Levi’s zaprasza na 501 Day Lab

Levi’s zaprasza na 501 Day Lab, imprezę, na której będziecie mogli poeksperymentować z różnymi technikami customizacji. Już 17 maja w Warszawie.
.get_the_title().

Już 20 maja swoje 145 urodziny obchodzą kultowe 501 Levi’s – z tej okazji marka postanowiła udostępnić wszystkim miłośnikom DIY wyjątkowy 501 Day Lab, w którym każdy z nas będzie mógł poczuć się jak twórca swoich własnych jeansów.

W najbliższy czwartek 17 maja marka Levi’s zaprasza Was na wyjątkowy event, gdzie będziecie mięli okazje pobawić się trochę ze swoimi ukochanymi jeansami; postarzyć materiał przez wykonanie dziur i przetarć, wykonać ozdobne motywy przy użyciu wszelkiego rodzaju ćwieków, dżetów, koralików, cekinów i innych gadżetów, a także stworzyć autorski nadruk. Farby, frędzle, tasiemki, sznurki i naszywki – co tylko podpowie Wam wyobraźnia!

Gdzie, co i jak?

Wejście na 501 Day Lab jest OTWARTE.
17 maja od godziny 12-15.00 zapraszamy Was do Piekła nad Niebem, gdzie, bez wcześniejszych zapisów i bezpłatnie, w specjalnej stworzonej przestrzeni będziecie mogli poeksperymentować z różnymi technikami customizacji.

Wszystko to przy współpracy z najlepszą szkołą projektowania w Polsce – Międzynarodową Szkołą Kostiumografii i Projektowania Ubioru i przy udziale jej wykładowców, którzy przybliżą nam nie tylko techniki customizacji ale także historię i genezę jeansu.

FASHION