Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Lata 80. i Rosalie. Zobaczcie hipnotyzujący teledysk do kawałka „Spokojnie”

Rosalie potrafi hipnotyzować. Głosem, muzyką, ciekawą urodą, a teraz także i teledyskiem, który aż kipi od inspiracji z najwyższej półki.
.get_the_title().

Klip do kawałka „Spokojnie” to produkcja Rosalie oraz duetu Tatiana + Karol. Fabuła? Brak. Efekty specjalne? Brak. Charyzma? Jak najbardziej. I to właśnie ona wychodzi w tym wideo na pierwszy plan.

Konceptualny teledysk skupia się na samej Rosalie, która nienachalnie flirtuje z odbiorcą.

Co chwila prezentuje nowe stylizacje, których nie powstydziliby się najlepsi styliści w branży.

Ubrana między innymi w takie metki, jak See by Chloe, Versace, MCQ Alexander McQueen, Reebok, The Row oraz North Face Rosalie zamienia się w artystkę, którą słucha i ogląda się z błogą przyjemnością. Jest streetwear, są cekiny, puchowe kurtki i białe kimono z aplikacjami, które tworzą barwne refleksy jak z kalejdoskopu. Jednym słowem przegląd najważniejszych trendów podany w bardzo przyjemny sposób.

Jest w tym teledysku coś, co sprawia, że można wciskać przycisk „replay” kilka razy z rzędu. Może to nieco senny klimat uzyskany za pomocą miękkiego światła, może wciągająca choreografia artystki, a może to kwestia doskonale uchwyconego vibe’u lat 80., którym inspirowali się twórcy klipu.

Madonna, Prince, JMSN oraz siostry Knowles — Beyoncé i Solange — to ich twórczością najbardziej inspirował się duet producentów i to oni najbardziej wpływają też na samą Rosalie.

Kolory, światło i przede wszystkim stylizacje z jednej strony przenoszą nas cztery dekady wstecz, z drugiej bardzo wpisują się we współczesne tendencje w modzie.

Miks przeszłości z teraźniejszością udał się doskonale, a artystka bardzo dobrze się w nim odnajduje.

Zobaczcie hipnotyzujący teledysk Rosalie i spokojnie przenieście się w czasie wraz ze świetnym kawałkiem w tle.

Tekst: Malwa Wawrzynek
Zdjęcia: Tatiana + Karol

FASHION