Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Ledowe akcesoria to must have przyszłego sezonu

Jaki jest najbardziej zaskakujący trend na rok 2020? Ledowe akcesoria od Balenciagi.
.get_the_title().

Skoro wrzesień dobiegł już końca, można zacząć podsumowanie trendów, które pokazały się w kolekcjach na sezon wiosna/lato 2020. Największym jest powrót do lat 70. – i to w każdym znaczeniu tego słowa. Jest boho, są dzwony, są koszulki z kołnierzykiem, długie włosy, duże okulary, ale jest też elegancki smoking w stylu Yves Saint Laurent. Pomiędzy modą inspirowaną dekadą hippisów swoje miejsce zaznaczył jeszcze jeden trend: ledowe okulary Balenciagi.

Okulary w grubych mocnych oprawkach i z jeszcze grubszym bokiem stylizowane są na lata 90.

Z boku widnieje napis Balenciaga, który jest trudny do przeoczenia – nie tyle z powodu samej nazwy, ile z powodu ledów, które go podświetlają.

Okulary mogą świecić w odcieniach niebieskiego i fioletoróżu, mogą też blaknąć i rozświetlać się na nowo, a także mrugać jak klimatyczny LED z nowojorskiej ulicy.

Okulary ładuje się za pomocą wejścia USB, a światełka włączają się, kiedy okulary są w pełni otwarte. Pomysł na ledowe akcesoria Demna Gvasalia wykorzystał już kilka miesięcy temu, przy okazji premiery butów Track Trainer. Najwidoczniej według Balenciagi LED to trend, którego po prostu nie może zabraknąć w twojej garderobie.

Tekst: Malwa Wawrzynek
Zdjęcia: hypebeast.com

FASHION