Ledwo kupisz nowe buty, a twoje dziecko już z nich wyrasta? Abonament to twoje wybawienie

Możemy subskrybować streaming muzyki, filmów i seriali. Nadszedł czas na buty.
.get_the_title().

Jeszcze kilka lat temu wydawało się, że walka z piractwem jest z góry skazana na porażkę. Jak się okazało, droga do rozwiązania problemu wiodła przez zapewnienie użytkownikom komfortu. Teraz płacisz abonament i masz dostęp do rozległej bazy multimediów, z której korzystasz całkowicie legalnie. Nike zainspirowało się tym modelem i dostosowało go do swoich potrzeb. Każdy rodzic przekonał się, że pierwsze lata życia pociechy stanowią nieprzerwany proces wymiany garderoby. Dzieci rosną jak na drożdżach, więc ubrania mogą wylądować na dnie szafy już po upływie kilku miesięcy od zakupu. W związku z tym amerykańska firma odzieżowa stworzyła Nike Adventure Club.

Użytkownicy mogą wykupić subskrypcję miesięczną, dwumiesięczną bądź kwartalną. Koszt wynosi odpowiednio 50, 30 i 20 dolarów na miesiąc.

Do wyboru są modele przeznaczone dla dzieci w wieku od 2 do 10 lat. W Stanach Zjednoczonych większość butów dla najmłodszych kosztuje 60 dolarów za parę. W związku z tym już od początku można nieco zaoszczędzić.

Nike Adventure Club / Zdjęcie: Nike

W ten sposób można otrzymać od 4 do 12 par w ciągu roku. Do wyboru jest ponad 100 wariantów.

Dodatkowo każde pudełko będzie opatrzone nadrukiem z imieniem dziecka, a w środku znajdzie się pakiet gadżetów takich jak naklejki, instrukcje zachęcające do gier i zabaw na świeżym powietrzu, a nawet plecaki.

Autor: JN

FASHION